Pokladny AWIS

technologie

Kasy, pokladny a pokladní systémy s tradicí

Nabízíme obchodní a prodejní kasy, registrační pokladny a pokladní systémy v uceleném a kompletně českém prostředí. Jsou vhodné pro restaurace, hotely, obchody, sítě obchodů a recepce, ale také pro rychlé občerstvení, kadeřnictví, fitness, kavárny, provozovny s rozvozem jídla a další gastronomické provozy.

EET

EET

 

AWIS, to je unikátní, vyspělé a komplexní pokladní řešení

Dotykové pokladny pro pokladní systémyOd počátku 90. let se zabýváme vývojem softwarového řešení pro pokladny a registrační kasy. 20 let know-how v této oblasti ve spojení s jednoduchým pracovním prostředí a moderní dotykovou obrazovkou dodává našemu řešení vysoce profesionální úroveň. Zárukou vysoké kvality je také certifikace ISO 9001 a certifikace ISO 14001. Prvotřídní kvalitu českých pokladních systémů AWIS dokládá více jak 300 spokojených zákazníků, které naleznete v našich referencích.

 

 

Pokladna PEXESO zcela ZDARMA na neomezenou dobu

Pokladna PEXESO pro Android

Vytvořili jsme zcela unikátní pokladnu nové generace pro dotykové monitory a tablety s operačním systémem Android. Tento první pokladní Android systém vyvíjelo 57 profesionálů z oboru gastronomie a obchodu. Pokladna PEXESO je zcela zdarma na neomezenou dobu. Vyzkoušet si jí můžete na oficiálním webu tohoto produktu - www.pokladnapexeso.cz nebo rovnou stahujte na Google Play či App Store.

 

 

Vystavovali jsme v Číně na COMPUTEX TAIPEI 2014

COMPUTEX TAIPEI 2014

Veletrh COMPUTEX TAIPEI je největší veletrh informačních a komunikačních technologií v Asii a druhý největší veletrh na světě. Naše expozice byla k vidění od 3. do 7. června 2014. Tradičně, jak vypovídá název, v hlavním městě Čínské republiky Taipei (Tchaj-pej). Pod záštitou společnosti Poindus Systems Corp. jsme vystavovali naše dva pokladní systémy. Více zde.

 
 

 AWIS podporuje střední školy

AWIS podporuje střední školy poskytováním pokladních systémůStředním školám a odborným učilištím v oboru gastronomie a prodeje nabízíme ke studijnímu využití pokladní systém PEXESO zdarma. Nedávno jsme také poskytli plnou verzi pokladního systému AWIS pro SOŠ a SOU SČMDS Znojmo s.r.o. Lze se domluvit i na uskutečnění přednášek a demonstrací systému s naším konzultantem pro gastronomii. Více se o možnostech spolupráce dočtete v článku Podporujeme střední školy.

 
 

Řešení pro obchody

Řešení pro restaurace

Portál pro majitele restaurací

Řešení pro kavárny a stánky

 
1/ Ze společnosti s ručením omezeným jsme se změnili na akciovou společnost AWIS Holding a.s.
2/ Tváří pokladen AWIS se stal znamý český herec Marek Vašut.
3/ Spustili jsme jedinečný gastro portál pro majitele restaurací a dalších gastro portalů. www.gastrozoom.cz
4/ Nabízíme také elektronické menu a objednávání přes mobilní telefon pomocí aplikace JáČíšník.
5/ Možnost ovládat všechny pokladny přes server snadno a rychle centralní pokladnou.
6/ Náš systém, včetně modulů, lze pořídit i na měsíční paušál.
7/ Spokojení klienti mohou pomoci s propagací a prodejem pokladen AWIS a PEXESO. Rádi zapojíme i vás!
8/ Po pobočce v Brně otvíráme pobočku v Ostravě. Kde jinde, než na Stodolní!
9/ Přes aplikaci staženou z GooglePlay si můžete propojit příchozí hovory do pokladny AWIS.
10/ Máme jako první česká společnost pokladnu pro iOS.
11/Inventura jednoduše váhou a čtečkou čárových kódů.
12/ Máme pro vás připravenou hotlinku od 7.00 do 24.00. Spuštěná bude od února 2016.
 

Často se nás ptáte na tyto otázky

Proč si pořídit pokladní systém?

Pokladní systém vám umožní zastavit nekonečné ztráty zboží a únik dalších jen těžko kontrolovatelných finančních položek. Budete mít maximální přehled o tom, co se děje na pracovišti, jaký zaměstnanec má službu nebo jaký je stav pokladny a skladu. Zefektivníte tím práci nejen sobě, ale především i zaměstnancům. Díky pokladnímu systému také budete více spravedlivý ke svým zaměstnancům při rozdělování provizí a odměn.

27 Důvodů proč pokladní systém AWIS

Spol. Pokladny AWIS, v současnosti akciová společnost AWIS Holding, a.s. byla založena v roce 1992. Firma má dlouholeté zkušenosti nejen s prodejem, ale hlavně s vývojem pokladních systémů pro restaurace a obchody. Nabízíme jak samostatný pokladní software, tak kompletní dodání potřebného hardwaru (POS terminály, pokladní tiskárny, mobilní terminály, pokladní zásuvky a další).

Jaká je cena pokladního systému?

desky

 

Poslední články a publikace

  • 12. Kongres horeka 112 - Závěrečná zpráva

    horeca3Dvanácté pokračování kongresu HOREKA 112 se konalo 4. listopadu 2015 v prostorách olomouckého hotelu Clarion Congress Hotel Olomouc.Listopadový kongres HOREKA 112 přivítal 333 účastníků, z toho 39 % zástupců hotelů, 30 % zástupců gastronomických zařízení, 20 % představitelů výrobců a dodavatelů, 6 % ostatních zástupců HoReCa segmentu a 5 % zástupců středních a vysokých škol.

  • Často kladené dotazy týkající se EET (elektronické evidence tržeb)

    V této rubrice se dočtete odpovědi na nejčastější dotazy týkající se EET, na které se nás ptají nejen naši zákazníci. Nejdete zde odpovědi například na to: Co se stane, když nemám internetové připojení; Co se stane, když nebude fungovat server EET; Jaké všechny údaje musím posílat daňové správě, apod. Otázky a odpovědi budeme pravidelně doplňovat a aktualizovat.

Nevíte kam dále?

Eshop s pokladnami

Poptávka po pokladně

Zkušební verze pokladního systému ke stažení ZDARMA

Typová řešení

AWIS nabízí pokladny a kasy pro gastronomické provozyPokladna přesně dle potřeb každého obchoduPro obchody s potravinami nabízíme vhodný pokladní systémKasa přímo spojená s váhou vhodná například v klenotnictvíchKombinace různých prvků zboží do jednoho a úbytek hodnoty zboží - pokladny pro květinářstvíNabízíme pokladní systém PEXESO pro ANDROIDNabízíme pokladní systém kompatibilní s účetním softwarePřesné sledování stavu zboží, i v různých velikostech, vhodné pro obchody s oděvy a obuvíOnline i offline řešení pokladního systému pro obchodní řetězec či síť obchodůIntegrace pokladního a kamerového systému - řešení vhodné pro hotelyPočítání uskladněného zboží ve všech fyzikálních jednotkách využijí nočkí kluby a bary.Plné obchody s elektronikou uvítají systém zajišťující rychlé odbavení a kratši fronty

Aktuálně