Pokladny AWIS

technologie

Kompletní ceník pokladen a služeb

Nabízíme kompletní technické a softwarové řešení pro restaurace, obchody, rychlé občerstvení, kadeřnictví, fitness, kavárny, provozovny s rozvozem jídla, hotely, penziony a jiné zařízení. Rádi vám zhotovíme také pokladní software na míru.

Ceník pokladního softwaru a hardwaru

Ke stažení zde.

Pokladní systém pro gastronomii

Pokladní systém pro restaurace a jiné gastronomické provozyPokladní systém pro restaurace a jiné gastronomické provozy v kompletně české prostředí a modulem Mapa stolů. Systém obsahuje stovky propracovaných funkcí, možností a nastavení, které vám výrazně ulehčí práci ve vašem gastronomickém provozu. Lze ho také propojit na jiné aplikace, jako jsou ekonomické a účetní systémy.

Podívejte se na detailní informace tohoto produktu přímo na našem eshopu zde - pokladní software AWIS pro GASTRO a restaurace.

Cena - 12.900 Kč bez DPH

Pokladní systém pro obchod

Pokladní software AWIS pro OBCHOD a prodejnyPokladní systém navržený speciálně pro maloobchody a velkoobchody. Bez jakéhokoliv omezení sortimentu zboží či služeb. Je optimalizován pro maximální výkon, rychlost zúčtování a přehlednost. Základní prostředí systému nabízíme v češtině s tím, že lze dokoupit moduly pro slovenskou, anglickou a ruskou jazykovou mutaci.

Podívejte se na detailní informace tohoto produktu přímo na našem eshopu zde - pokladní software AWIS pro OBCHOD a prodejny

Cena - 12.900 Kč bez DPH

Pronájem pokladny a pokladního systému dlouhodobě

Pronájem pokladny a pokladního systému krátkodoběNabízíme pronájem pokladen, které si od nás můžete později i odkoupit. Pokladní software si v praxi nejen odzkoušíte, ale také zjistíte, jak vám bude vyhovovat, kolik vám ušetří peněz a času, a jaké ucelené kvality nabízí. Součástí pronájmu pokladny je samozřejmě i kompletní pokladní systém, instalace a školení po celé České republice.

Podívejte se na detailní informace tohoto produktu přímo na našem eshopu zde - pronájem pokladny a pokladního systému dlouhodobě

Cena - 890 Kč bez DPH / měsíc

Pronájem pokladny a pokladního systému krátkodobě

pronajem-pokladniho-systemuPotřebujete podkladní systém pouze „na pár dnů“? Pronájem jen na určitou dobu, třeba v průběhu festivalu a podobných akcí? Žádný problém – pokladnu vám pronajmeme i krátkodobě! Naše komplexní služby nabízí také krátkodobý pronájem pokladen včetně pokladního softwaru, veškerého příslušenství, instalace a školení po celé České republice.

Podívejte se na detailní informace tohoto produktu přímo na našem eshopu zde - pronájem pokladny a pokladního systému krátkodobě

Cena instalace - 1.500 Kč bez DPH