Pokladny AWIS

technologie

Kamerové systémy s pokladnou

Kamerové systémy s pokladním systémemKamerové systémy tvoří další část uceleného řešení českých pokladních systémů AWIS. Propojením vzdáleného kamerového dohledu a pokladního systému dostáváte maximální přehled a informace o tom, co se na provozovně děje. Díky aplikaci vzdáleného dohledu od firmy NetRex, můžete vše sledovat i on-line přes internet. Kamerový systém ukládá veškeré video záznamy do databáze na lokální výkonný server, ze kterého si je můžete zpětně dohledat a prohlédnout. Kamerový systém chrání vás, vaše zaměstnance i váš byznys.

Kamerový systém – efektivita a kontrola

Aplikovaný kamerový systém je velmi efektivní a kontrolní nástroj nad celým vaším byznysem. Efektivním se stává v případech, kdy dochází k pravidelným únikům zboží či finančních prostředků, a to jak ze strany zaměstnanců, tak ze strany zákazníků. Díky kamerovému systému si můžete zpětně dohledat všechny kritické okamžiky, a problémy tak velmi rychle vyřešit. On-line přístup přes internet vám umožní sledovat a kontrolovat práci svých zaměstnanců a celého chodu podniku. Kamerový systém bývá také často odstrašujícím prvkem pro zloděje.

Pokladní sestava AWIS EET

Pokladní sestava AWIS EET

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchod - pokladní software AWIS OBCHOD, PC - počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, Dotykový monitor RM150, termo tiskárnu, související kabeláž. Pokladnu lze propojit na zákaznický display, pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů, pokladní váhu nebo s mobilním PDA s čtečkou čárových kódů.

Cena: 22 900,- Kč/Bez DPH

Více informací

Kamerový systém zaznamenává tyto události

  • Historie účtu
  • Storno
  • Slevy
  • Přesuny položek mezi účty
  • Zahájení směny
  • Ukončení směny
  • Příchod
  • Odchod
  • Zrcadlo

Řešení pro restaurace - ALUPOS

Řešení pro restaurace - ALUPOS

Tato pokladní sestava obsahuje pokladní systém AWIS GASTRO. Hlavní předností terminálu ALUPOS je jeho odolnost. Terminál má dotykový 15" displej z tvrzeného skla, je kompletně voděodolný a bez větracích otvorů, čímž se stává ideálním pracovním nástrojem pro restaurační provozy.

Cena: 44 590,- Kč/Bez DPH

Více informacíkontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.