Pokladny AWIS

technologie

Vize společnosti AWIS

Systematická gastronomieNové
technologie
k tradicím

Přinášíme technologie, které umožňují číšníkům, provozním i kuchařům, aby se v maximální míře věnovali hostům. 

Posouváme restaurace a gastronomické provozy na úroveň, které se nacházely ve zlaté éře českého pohostinství za První republiky. 

Neustále vyvíjíme naše systémy a držíme krok s moderními technologiemi.

 

 

 

Systematická gastronomie

Systematická gastronomie

Po více jak 20 letech zkušenosti z restauračních a hotelových provozů si uvědomujeme, že jejich úspěšnost je závislá na absolutní spokojenosti zákazníka s obsluhou a kvalitou jídla. Proto v nich zavádíme informační systémy a systémy vzdělávání, které výrazně zefektivňují pracovní procesy personálu. Dáváme tím číšníkům, barmanům i kuchařům volné ruce a více času k tomu, aby hostům naplno předvedli své umění. Více informací naleznete ZDE.

 

 

 

Prodejna s přehledemProdejna s přehledem

Zvyšujeme přehled majitelů a manažerů o fungování jejich podniku. Díky dodávkám a servisu pokladních, kontrollingových a skladových informačních systémů, zajišťujeme hladký chod obchodů a minimalizujeme riziko chyb ze strany personálu.

Ve spojení s mobilními technologiemi dokážeme zajistit kontrolu nad provozem po dobu 24h denně. I díky této skutečnosti jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2001. Více informací naleznete ZDE.

 

 

 

 

 


 

Záruka kvality - jsme držiteli certifikace ISO

  • Certifikace ISO 9001
  • Certifikace ISO 14001

Důraz na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost práce. Již několik let jsme držiteli certifikátu pro systém managementu dle ISO 9001 a 14001

Certifikace ISO 9001: 2009 Certifikace ISO 14001: 2005