Pokladny AWIS

technologie

Pravidelné aktualizace pokladního systému

Pravidelně aktualizujeme náš pokladní systém. Denně může dojít až ke čtyřem úpravám a změnám v systému.

Nová historie tržeb za jednotlivé dny

Čtvrtek, 12 Květen 2016
153.0.0.40

Pro celkovou lepší orientaci ve správě obchodu/restaurace pro vás přinášíme novinku v podobě historie tržeb za jednotlivé dny. Tuto možnost naleznete v záložce "Směna" kde po rozbalení vyberete možnost "Zobrazit všechny tržby". Zobrazí se vám list tržeb za jednotlivé dny. 

nova-novinka

Super funkce s názvem "Násobit"

Neděle, 01 Květen 2016
153.0.0.38

Nová velmi užitečná funkce pro všechny zaměstnance, kteří využívají náš systém. Je to funkce "Násobit", která velmi urychluje markování v systému. Systém funguje tak že si zakliknete produkt, který chcete několikrát přidat. Kliknete na tlačítko "násobit" a zvolíte kolikrát se má produkt přidat. Následně jen znovu kliknete na produkt a produkt je přidán do seznamu zakoupených produktů. Tuto funkci doporučujeme využívat když je objednávka větší než 5 kusů stejného produktu.

nasobit

Nová vylepšení ve statistikách tržeb

Neděle, 24 Duben 2016
153.0.0.37

Přinášíme vám nová vyplepšení do manažerského režimu pro zobrazování tržeb. Nyní si můžete zobrazit kolik vaši zaměstnanci za určitou směnu vydělali. Díky této nové funkci budete mít absolutní přehled o stavu vašich peněz. V detailu vidíte všechno detailně rozepsané (Platba v hotovosti v CZK, v Euro a platba bezhotovosti). 

zobrazit trzby smeny

Další možná editace základní plochy kasy

Neděle, 17 Duben 2016
153.0.0.36

Je tu pro naše zákazníky další skvělá novinka do systému Pokladna AWIS. Vědci zjistili že se lidem pamatují lépe věci které jsou vyfocené než jen někde napsané, proto jsem přidali novou funkci do našich pokladen. Nyní si můžete každej produkt který prodávate vyfotit a vložit si ho do hlavní stránky pokladny, místo nějakého popisku. Zaměstnanci pak jen klikají na obrázky produktů které zrovna markují. Je dokázáno, že pro nově příchozí zaměstnance do GASTRO služby tato možnost urychlí práci až o 70%. Pokud si dáte jednou čas a pořádně si vechno seditujete a navíc využijete funkci MAPA STOLU, věřte nám že zaměstnancům se bude pracovat o poznání lépe než tomu bylo doposud a snížíte tak riziko chyby. 

Káždá naše pokladna tuhle funkci podporuje a není spoplatněná. Můžete ji vyzkoušet ihned.

nastaveni obrazku1 nastaveni obrazku2

Přenesení účtu na nový stůl

Neděle, 10 Duben 2016
153.0.0.36

Stalo se vám již že si někdo přesedl a vás to již v kase mátlo ? Nyní již nemusíte počítat s tím že vám mapa nesedí s tím jak sedí zákazníci. Nyní si můžete jednoduchým trikem převést účet ze stolu na jiný stůl. Tato funkce byla od našich zákazníků velmi žádaná a je nyní hojně využívaná. Stačí kliknout na tlačítko se symbolem

 ikona

a následně zvolit stůl ze kterého zákazníci odešli a zvolit ke kterému stolu si sedli. Je možné to takhle měnit i mezi zahrádkou a restaurací. 

pokladna

 

Nové rezervace pokojů a vaše nápady

Neděle, 03 Duben 2016
153.0.0.35

Je tu další neděle a je tu další info o nových updatech systému AWIS Pokladna. Novinka v podobě usnadnění vytvoření, upravení a smazání rezervace pokoje. Nyní je postup velice urychlen a je možné zvolit jestli je rezervace platná, potvrzená a jestli je v poslední den odjezdu zaplacená snídaně.

Dále je zde zlepšen systém výběru pokoje který je nyní rozdělen do typu pokoje a po jeho výběru zvolíte přesné číslo pokoje. Tato novinka vám velmi urychlý výběr pokoje, jelikož nemusíte vybírat ze všech pokojů, ale vyberete si kategorii pokojů kterou zákazník bude chtít a následně si vyberete číslo pokoje který je volný. 

Tým AWIS programátorů dělá pro vás maximum aby jsme splnili všechny vaše požadavky na náš systém a velmi si ceníme vašich nápadů a dotazů ohledně systému. 

aktualizace1aktualizace2

Nová historie účtu v kase

Středa, 30 Březen 2016
153.0.0.34

Na vaši žádost našich zákazníků jsme přidali novou možnost do našeho systému. Je to jednoduchá správa nebo historie účtu kde můžete vidět, kdy si zákazník objednával a také kolik toho již zákazníci za určité období zkonzumovali.

Toto vám velmi ulehčí práci při různých reklamacích, nebo je to taky dobrý nástroj na kontrolu zaměstnanců jestli zákazníkům všechno účtují správě a tak jak se má.

Nástroj zobrazuje Název položky, množství, cenu a kdy bylo zboží vloženo i s přesným datumem a časem.

historie

mPizza aktualizace + EAN

Neděle, 06 Březen 2016
153.0.0.33

Novinka v našem systému o kterou jste si žádali je tady. Nyní již můžete hledat EAN kód do prodeje zobží za období. Tato novinka by vám měla urychlit a výrazně zefektivnit práci.

Další novinkou našeho systému jsou novinky pro modul mPizza které si myslíme že 100% oceníte. Nyní již ve verzi 153.0.0.33 můžete zobrazit detail klienta pri objednávce z e-shopu. Další možnost která je kuprospěchu evidenci je možnost stornování přijatých objednávek z mPizza. Poslední novinkou v tom updatu je přidání e-mailu pro odpověď ze strany serveru. Je pro nás důležité co chce zákazník, tak neváhejte a pište nám vaše připomínky co by jste určitě ocenili za funkci v systému. 

ean hledanii

Nová aktualizace modulu Mapa stolu

Neděle, 28 Únor 2016
5.0.0.153

Je tu nový update našeho systému a s tím přichází i zásadní změna pro modul Mapa Stolu. Tento systém byl v nejnovějším updatu zrychlen a také velmi zpřehledněn. Nyní můžete posílat tisk na termo pokladní tiskárnu, či tiskárnu samolepících čárových kódů. Nemusíte řešit nějaké zapojování vlastní tiskárny a tahle novinka vám velmi ušetří čas. Vytváříme systém pro vás a tak nám můžete psát i vaše připomínky ohledně doladění programů pro vás jako zákazníka. 

Mapa stolu 5.0.0.153

Kompaktní vzhled

Čtvrtek, 05 Listopad 2015
5_146

Další volitelný vzhled nám přibyl do nabídek designu. Tento má název Kompaktní a je určen např pro tablety s funkcí mobilního číšníka. Rolety v horní části tento vzhled přeurčují pro obsluhu jenoho úseku nebo stolu s konkrétní skupinou sortimentu. Výhodou je předvýběr právě úseku nebo skupiny a tudíž vetší plocha pro výčet ceníkových položek na obrazovku.

kompaktni

Kompaktní vzhled

Čtvrtek, 05 Listopad 2015
5_146

Další volitelný vzhled nám přibyl do nabídek designu. Tento má název Kompaktní a je určen např pro tablety s funkcí mobilního číšníka. Rolety v horní části tento vzhled přeurčují pro obsluhu jenoho úseku nebo stolu s konkrétní skupinou sortimentu. kompaktni

Nákupní cena - průměrná od určitého data

Čtvrtek, 29 Říjen 2015
5_144

Průměrnou nákupní cenu lze počítat od určitého, stanoveného datumu. Dříve bylo počítáno od počátku naskladňování. Nákupní cena je důležitá pro sledování marží a zisků jednostlivých ceníkových položek.

prumerna cena datum od

Zamykání kasy

Čtvrtek, 29 Říjen 2015
5_144

Aby nedošlo k tomu, že Vám někdo z hostů "šáhne" do kasy, je tu funkce automatického uzamykání. Délku doby nečinnosti, po které dojde k uzamčení lze samozřejmě volit v nastavení. Pro odemknutí se musí obsluha přihlásit čipem nebo kodem.

uzamceni kasy

Poznámky pro objednávky do kuchyně

Čtvrtek, 22 Říjen 2015
5_142

Stále máte problém v komunikaci mezi obsluhou a kuchyní? Máme důmyslnější systém poznámek k objednávkám - pro každou ceníkovou skupinu si můžete zvolit, které texty k objednávám se obsluze zobrazí. Tudíž se u Vás již nestane, že kuchaři přijde objednávka typu: "Cordon bleu - bez ledu"poznamky pro skupiny

Jazyk účtenky

Čtvrtek, 22 Říjen 2015
5_140

Pro cizojazyčné hosty máme možnost tisknout účtenku v jejich jazyce. Záhlaví a zápatí účtenky může být v němčině nebo angličtině.

vyber jazyka

Nevíte kam dále?

Eshop s pokladnami

Poptávka po pokladně

Zkušební verze pokladního systému ke stažení ZDARMA

Aktuálně

Představení AWIS Gastro

Pokladní systém AWIS - představení systému v osmi minutách