Pokladny AWIS

technologie

Pravidelné aktualizace pokladního systému

Pravidelně aktualizujeme náš pokladní systém. Denně může dojít až ke čtyřem úpravám a změnám v systému.

Nová aktualizace modulu Mapa stolu

Středa, 20 Červenec 2016
5.0.0.153

Je tu nový update našeho systému a s tím přichází i zásadní změna pro modul Mapa Stolu. Tento systém byl v nejnovějším updatu zrychlen a také velmi zpřehledněn. Nyní můžete posílat tisk na termo pokladní tiskárnu, či tiskárnu samolepících čárových kódů. Nemusíte řešit nějaké zapojování vlastní tiskárny a tahle novinka vám velmi ušetří čas. Vytváříme systém pro vás a tak nám můžete psát i vaše připomínky ohledně doladění programů pro vás jako zákazníka. 

Mapa stolu 5.0.0.153

Vylepšený modul inventura alkoholu pomocí váhy

Čtvrtek, 14 Červenec 2016
5_132

Pokladní modul inventura alkoholu pomocí váhy slouží pro snadné zadání množství např. alkoholu do inventury. Objem láhve je dopočítán na základě hmotnosti láhve a do inventury se Vám tak propíše skutečný objem v lahvi. Rozdíl mezi předchozím stavem a současným stavem je v modulu inventura samozřejmostí.

vaha dymo2 

Funkce Dýško

Středa, 06 Červenec 2016
5_136

Nová funkce "Dýško" umožňuje zadávání procentuální přirážky k placenému účtu. Dýško lze zadávat při placení nebo jej lze předdefinovat v nastavení programu pevnou sazbou.

dysko

Jazyk účtenky

Čtvrtek, 30 Červen 2016
5_140

Pro cizojazyčné hosty máme možnost tisknout účtenku v jejich jazyce. Záhlaví a zápatí účtenky může být v němčině nebo angličtině.

vyber jazyka

Zamykání kasy

Pátek, 24 Červen 2016
5_144

Aby nedošlo k tomu, že Vám někdo z hostů "šáhne" do kasy, je tu funkce automatického uzamykání. Délku doby nečinnosti, po které dojde k uzamčení lze samozřejmě volit v nastavení. Pro odemknutí se musí obsluha přihlásit čipem nebo kodem.

uzamceni kasy

Urychlení práce s množstvím zakoupených produktů

Čtvrtek, 16 Červen 2016
5.153.65

Pořád zrychlujeme náš systém AWIS, který děláme tak, aby jste s ním rádi pracovali. Nyní máme pro vás takovou vychytávku, na kterou když si zvyknete, jistě ji budete pořád používat. 

Jedná se o nový přídavný systém pro změnu množství zakoupených produktů (kusů). Při namarkování nějakého produktu si můžete rychle zvolit jeho množství. Po namarkování stačí jen chytnout produkt prstem a stáhnout ho do leva. Otevře se vám nová nabídka, kde napíšete správný počet kusů, který si zákazník zakoupil. 

Opravdu tento systém přináší výrazné zrychlení práce, a pokud si na tuto opravu zvyknete, budete jistě hodně spokojení.

mnozstvi  nove

Informace o klientovi v kase AWIS

Pondělí, 06 Červen 2016
5.153.64

Potřebujete zjistit nějaké informace o klientovi?, kolik toho zkonzumoval nebo jaký je jeho oblíbený sortiment? Nyní již nemusíte si nic pamatovat a naše aplikace AWIS si vše bude pamatovat za vás. Můžete překvapit vašeho zákazníka tím, že si o něm budete pamatovat jeho oblíbené pití nebo jídlo. Každý zákazník se bude vracet do restaurace, kde se k němu chovají tak, že si o něm všechno pamatují. 

infoklient

Jak zjistit licenční číslo kasy ?

Čtvrtek, 02 Červen 2016
5.0.0.153

Jelikož nám někteří z Vás píšou, ať uděláme nějaký návod jak zjistit licenční číslo kasy, tak jsme udělali takový rychlý návod jak na to. Při spuštění kasy, která není zaregistrovaná a má jen trial verzi vyskočí okno, které vám řekne na jak dlouho je ještě kasa dostupná v demo verzi. Při vyskočení okna se objeví i tlačítko s názvem "Zjistit hardwarový klíč pokladny / objednat pokladnu". Po kliknutí na tohle tlačítko se vám zobrazí váš unikátní HW klíč, který můžete sdělit našemu dealerovi nebo také při řešení problémů. Veškeré kroky jsou označení v obrázku níže.

licencni-cislo

Jelikož nám někteří z Vás píšou, ať uděláme nějaký návod jak zjistit licenční číslo kasy, tak jsme udělali takový rychlý návod jak na to. Při spuštění kasy, která není zaregistrovaná a má jen trial verzi vyskočí okno, které vám řekne na jak dlouho je ještě kasa dostupná v demo verzi. Při vyskočení okna se objeví i tlačítko s názvem "Zjistit hardwarový klíč pokladny / objednat pokladnu". Po kliknutí na tohle tlačítko se vám zobrazí váš unikátní HW klíč, který můžete sdělit našemu dealerovi nebo také při řešení problémů. Veškeré kroky jsou označení v obrázku níže.

Nová historie tržeb za jednotlivé dny

Čtvrtek, 12 Květen 2016
153.0.0.40

Pro celkovou lepší orientaci ve správě obchodu/restaurace pro vás přinášíme novinku v podobě historie tržeb za jednotlivé dny. Tuto možnost naleznete v záložce "Směna" kde po rozbalení vyberete možnost "Zobrazit všechny tržby". Zobrazí se vám list tržeb za jednotlivé dny. 

nova-novinka

Super funkce s názvem "Násobit"

Neděle, 01 Květen 2016
153.0.0.38

Nová velmi užitečná funkce pro všechny zaměstnance, kteří využívají náš systém. Je to funkce "Násobit", která velmi urychluje markování v systému. Systém funguje tak že si zakliknete produkt, který chcete několikrát přidat. Kliknete na tlačítko "násobit" a zvolíte, kolikrát se má produkt přidat. Následně jen znovu kliknete na produkt a produkt je přidán do seznamu zakoupených produktů. Tuto funkci doporučujeme využívat, když je objednávka větší než 5 kusů stejného produktu.

nasobit

Nová vylepšení ve statistikách tržeb

Neděle, 24 Duben 2016
153.0.0.37

Přinášíme vám nová vylepšení do manažerského režimu pro zobrazování tržeb. Nyní si můžete zobrazit, kolik vaši zaměstnanci za určitou směnu vydělali. Díky této nové funkci budete mít absolutní přehled o stavu vašich peněz. V detailu vidíte všechno detailně rozepsané (Platba v hotovosti v CZK, v Euro a bezhotovostní platba). 

zobrazit trzby smeny

Další možná editace základní plochy kasy

Neděle, 17 Duben 2016
153.0.0.36

Je tu pro naše zákazníky další skvělá novinka do systému Pokladna AWIS. Vědci zjistili, že se lidem pamatují lépe věci, které jsou vyfocené než jen někde napsané, proto jsme přidali novou funkci do našich pokladen. Nyní si můžete každý produkt, který prodáváte vyfotit a vložit si ho do hlavní stránky pokladny, místo nějakého popisku. Zaměstnanci pak jen klikají na obrázky produktů, které zrovna markují. Je dokázáno, že pro nově příchozí zaměstnance do GASTRO služby tato možnost urychlí práci až o 70%. Pokud si dáte jednou čas a pořádně si všechno zeditujete a navíc využijete funkci MAPA STOLU, věřte nám že, zaměstnancům se bude pracovat o poznání lépe, než tomu bylo doposud a snížíte tak riziko chyby. 

Každá naše pokladna tuhle funkci podporuje a není zpoplatněná. Můžete ji vyzkoušet ihned.

nastaveni obrazku1 nastaveni obrazku2

Přenesení účtu na nový stůl

Neděle, 10 Duben 2016
153.0.0.36

Stalo se vám již, že si někdo přesedl a vás to již v kase mátlo? Nyní již nemusíte počítat s tím, že Vám mapa nesedí s tím, jak sedí zákazníci. Nyní si můžete jednoduchým trikem převést účet ze stolu na jiný stůl. Tato funkce byla od našich zákazníků velmi žádaná a je nyní hojně využívaná. Stačí kliknout na tlačítko se symbolem

 ikona

a následně zvolit stůl, ze kterého zákazníci odešli a zvolit ke kterému stolu si sedli. Je možné to takhle měnit i mezi zahrádkou a restaurací. 

pokladna

 

Nové rezervace pokojů a vaše nápady

Neděle, 03 Duben 2016
153.0.0.35

Je tu další neděle a je tu další info o nových updatech systému AWIS Pokladna. Novinka v podobě usnadnění vytvoření, upravení a smazání rezervace pokoje. Nyní je postup velice urychlen a je možné zvolit, jestli je rezervace platná, potvrzená a jestli je v poslední den odjezdu zaplacená snídaně.

Dále je zde zlepšen systém výběru pokoje, který je nyní rozdělen do typu pokoje a po jeho výběru zvolíte přesné číslo pokoje. Tato novinka vám velmi urychlí výběr pokoje, jelikož nemusíte vybírat ze všech pokojů, ale vyberete si kategorii pokojů, kterou zákazník bude chtít a následně si vyberete číslo pokoje který je volný. 

Tým AWIS programátorů dělá pro vás maximum aby, jsme splnili všechny vaše požadavky na náš systém a velmi si ceníme vašich nápadů a dotazů ohledně systému. 

aktualizace1aktualizace2

Nová historie účtu v kase

Středa, 30 Březen 2016
153.0.0.34

Na vaši žádost našich zákazníků jsme přidali novou možnost do našeho systému. Je to jednoduchá správa nebo historie účtu kde můžete vidět, kdy si zákazník objednával a také kolik toho již zákazníci za určité období zkonzumovali.

Toto vám velmi ulehčí práci při různých reklamacích, nebo je to taky dobrý nástroj na kontrolu zaměstnanců jestli zákazníkům všechno účtují správě a tak jak se má.

Nástroj zobrazuje Název položky, množství, cenu a kdy bylo zboží vloženo i s přesným datem a časem.

historie