Pokladny AWIS

technologie

Články a publikace

Pravidelně publikujeme a přinášíme informace a novinky ze světa pokladních systémů.


07
Prosinec
2015

12. Kongres horeka 112 - Závěrečná zpráva

horeca3Dvanácté pokračování kongresu HOREKA 112 se konalo 4. listopadu 2015 v prostorách olomouckého hotelu Clarion Congress Hotel Olomouc.Listopadový kongres HOREKA 112 přivítal 333 účastníků, z toho 39 % zástupců hotelů, 30 % zástupců gastronomických zařízení, 20 % představitelů výrobců a dodavatelů, 6 % ostatních zástupců HoReCa segmentu a 5 % zástupců středních a vysokých škol.

13
Únor
2015

Gastrozoom.cz - portál o gastronomii zblízka

Gastrozoom.cz Gastrozoom.cz je nový revoluční gastronomický portál, který byl oficiálně spuštěn tento rok. Je tedy ještě velmi mladý, ale určitě si zaslouží pozornost, protože slibuje v českém internetovém prostředí zatím nevídané funkce a velmi zajímavé příležitosti nejen pro provozovatele gastronomických podniků.

10
Říjen
2014

Pokladní systém pro kluby a bary

Chevignon Music ClubZavádění pokladen v nočních podnicích, klubech, barech a diskotékách, není zdaleka tak časté, jako je tomu například u restaurací a podobných gastronomických provozů. Majitelé klubů a podobných podniků často ani nevědí, o kolik peněz mohou vlastně přicházet. To však zjistí v momentě, kdy do jejich provozu nasadíme náš pokladní systém, včetně našich kontrolních systémů. A často se nestačí divit, kolik jsme jim ušetřili peněz.

27
Srpen
2014

Platební terminál je dnes v restauracích již standard. Pokud ho nemáte, jako byste nebyli.

Platební bankovní terminálDokážete si představit, že byste přišli do obchodu, naložili plný košík a pak zjistili, že nemáte možnost zaplatit platební kartou? V dnešní době už asi těžko. Totéž ale začíná fungovat také v gastronomických provozovnách. Ani tam už nebývá platba v hotovosti nutností, stačí mít platnou platební kartu. K platbám kartou jsou určeny platební terminály, někdy známé také pod názvem bankovní terminály. Ty jsou vhodné nejen do obchodů a obchodních sítí, ale též do restaurací, klubů, diskoték a dalších provozů. Druh zboží nebo služeb přitom není nijak omezen.

15
Srpen
2014

Propojte kamerový a pokladní systém. Budete mít svou provozovnu jako na dlani.

Propojte kamerový a pokladní systém. Budete mít svou provozovnu jako na dlaniNízké prodeje, nespokojení zákazníci, provozní ztráty, chybovost a nízká výkonnost zaměstnanců nebo dokonce krádeže. To je jen malý výčet problémů, které vás mohou jako majitele provozovny či pracoviště trápit. Přesně proto je vhodné do provozovny či na pracoviště nainstalovat kvalitní kamerový systém. Jen tak totiž budete mít možnost na dálku vidět i slyšet, co se na daném místě právě děje.

[12 3 4  >>