Pokladny AWIS

technologie

Spolupracujeme s dodavateli těchto technických řešení

Ekonomický systém POHODA

Pohoda - ekonomický software
Se společností STORMWARE s.r.o. jsme vytvořili propojení mezi pokladním systémem AWIS a Ekonomickým systémem POHODA. Toto propojení vám zajistí spolehlivý export tržeb, to vše snadno, rychle a spolehlivě.
 
Systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.
  • Pro bližší informace kontaktujte našeho specialistu na čísle 773 623 854.
  • Pro sjednání schůzky či objednávku pokladního systému volejte 222 531 222.

GET CZ s.r.o. - profesionální gastro vybavení

levne-gastro.cz Profesionální gastro vybavení

Společnost GET CZ s.r.o. (e-shop www.levne-gastro.cz) se zabývá gastrotechnologií již více než 20 let.

Od roku 1990 je stálicí na Českém trhu s více než 1000 referenčních realizací.

GET CZ s.r.o. je přímým dovozcem nabízeného zboží tudíž je zde nesporná výhoda nízké ceny a rychlé dostupnosti zboží i případných náhradních dílů.

Na e-shopu se zaměřujeme na to být nejlevnější u daného typu zboží a přitom nabídnout co možná nejkvalitnější výrobky.

Máme vlastní servisní zázemí a operujeme po celé ČR.

 

Evidenční systémy pro měření průtoku piva, nápojů

CESK
Propojení pokladního systému AWIS se samovýčepy CESK.
 
Natočte si vlastní pivo v samostatném výčepu! Samostatný výčep pro každý stůl je čím dál tím oblíbenějším způsobem čepování piva. Nabízíme Vám výčepy v provedení se středovým nebo okrajovým umístěním ve stolu, s jedním, dvěma, třemi nebo čtyřmi kohouty a s jednoduchou i podrobnou evidencí. Díky samostatnému výčepu dostane Vaše restaurace či bar punc exkluzivity a každý host se k Vám bude rád vracet. Kvalitní výčepní technika se Vám vyplatí a nyní můžete využít propojení na pokladní systém AWIS.

Hotelový software HORES

HoresPropojení pokladního systému AWIS s hotelovým a recepčním software HORES.
 
Software HORES patří dnes mezi nejčastěji používané systémy v ČR i SR a jeho první verze byly instalovány již před více než 20 lety. Toto propojení Vám zajistí jednoduché přesouvání útraty zákazníka za hotelový pokoj na účet v pokladním systému AWIS a tím spojit veškeré jeho výdaje za ubytování, stravu, služby.

Global Payments (NYSE:GPN)

Global PaymentsSe společností Global Payments, jednou z největších světových společností, jsme vytvořili propojení mezi pokladním systémem A.W.I.S. a platební (bankovním) terminálem.  Pokladna Vám tímto zajistí přesnou částku na Vašem terminálu a kontrolu nad platbou kreditní kartou. Global Payments se specializuje na elektronické zpracování transakcí. Její sídlo je v Atlantě, ve státě Georgia, USA. Společnost Global Payments má pobočky po celých Spojených státech amerických, v Kanadě, ve Velké Británii a Evropě.
 

Kamerový systém NetRex

Kamerový systém NetRexPropojení pokladny AWIS s kamerovým systémem NetRex. Propojení přináší záznam kritických událostí!
Vybrané události se ukládají na lokální disk a server spol. NetRex a vy budete moci na jejich základě snadno filtrovat uložené video z kamer. Jednoduše a rychle si například budete moci prohlédnout video, které systém zaznamenal během vratek zboží, storna či jiných událostí provedených v pokladně za poslední období. Díky těmto propracovaným funkcím získáte perfektní kontrolu nad tím, co se ve Vašem provozu děje. Efektivnější kontrola se musí pozitivně projevit na finančních výsledcích Vašich prodejen. 

Moderní ekonomický systém FlexiBee

FlexiBeePropojení pokladního systému AWIS s Flexibee, který je určen pro malé i velké firmy, či drobné podnikatele vedoucí daňovou evidenci. Jedná se o plně lokalizovatelný produkt s podporou vzdáleného přístupu. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy. FlexiBee je dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X.

Hotelový rezervační systém Previo

PrevioPrevio je vynikající propracovaný hotelový rezervační systém obsahující celou řadu pokročilých funkcí. Pomáhá zvyšovat obsazenost ubytovacího zařízení díky inovativnímu systému a internetu. V současnosti ho využívá již 1928 ubytovatelů v ČR. Díky našemu partnerství je nyní možné tento systém využívat i prostřednictvím našeho profesionálního pokladního systému. Při platbě v našem systému můžete vybrat číslo pokoje a účet se odesílá do systému Previo. Díky této naši spolupráci získáte opravdu univerzální platformu, která díky rozšířeným funkcím uspokojí veškeré požadavky Vašeho provozu. Úspěšně jsme tak rožšířili rozsah našich služeb. To vše s jediným cílem - Vaší spokojenosti.

Virtuální ústředna a call centrum Telfa

Virtuální telefonní ústředna Telfa Vám umožňuje mít profesionální zákaznickou linku či call centrum, jaké ještě donedávna nebyly menším firmám dostupné. Přináší veškeré funkce standardních “hardware“ telefonních ústředen a navíc poskytuje spoustu dalších výhod plynoucích z možnosti individuálního nastavení podle konkrétních požadavků klienta, popř. provázání na další software (Exchange, informační systémy atd.). To vše za více než příznivou cenu.

Modulární ekonomický software, vedení účetnictví a mezd 6K

Základními moduly SW 6K je modul účetnictví, mezd, fakturace, evidence majetku a evidence zásob. Celý ekonomický SW 6K je řešen tak, aby jednotlivé moduly mohly pracovat samostatně, nebo je lze vzájemně provázat. Ekonomický SW 6K je možné pořídit jako kompletní produkt a nebo zakoupit jednotlivé moduly samostatně s tím, že je možné další moduly přikupovat, rozšiřovat je nebo měnit dispozice modulů dle aktuálních potřeb firmy.

ZEMAN Váhy s.r.o. - váhy, pokladny, systémy

Společnost ZEMAN Váhy vyrábí průmyslové váhy a terminály, importuje a prodává vážicí techniku v celé její škále, dále importuje a prodává registrační a počítačové pokladny, příslušenství a doplňky k POS systémům, prodává a implementuje obchodní a expediční software a současně provádí servis a veškeré služby ke všem prodávaným produktům.


Dále spolupracujeme

 

GastroJobs.cz 

první internetový portál pro pracovní příležitosti v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu pro ČR si během třinácti let působení na trhu získal velkou oblibu jak se stran inzerujících firem tak u zájemců hledajících nové pracovní příležitosti v oboru.

 

eD' system Czech - distributor hardware a software

 

eD´ system Czech, a.s. patří mezi největší distributory výpočetní techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje do dalších zemí EU.
 

 


Brouček a Dupal s.r.o. 

Se společností Brouček a Dupal s.r.o. jsme zahájili spolupráci v oblasti prodeje a technické podpory. Společnost Brouček a Dupal s.r.o. se kromě prodeje pokladních systémů zabývá také automatickými parkovacímy systémy.

ComKo 

Se společností ComKo s.r.o. spolupracujeme v oblasti prodeje pokladních systémů, společnost se zabývá výpočetní technikou a komplexním řešením datových sítí a internetového připojení. Rovněž nabízí správu systému s možností smluvního garantování reakční doby.

Green light led 

Se společností Green Light Led je partnerem v oblasti prodeje pokladních systémů, společnost se zabývá prodejem a instalací led osvětlení do všech typů provozů.
 

Mea NB 

Se společností Mea NB s.r.o. je partnerem v oblasti prodeje pokladních systémů, společnost se zabývá prodejem a servisem kopírovacích strojů, kamerových systémů, kompletním řešením reklamy a komunikační techniky.

Petr Háček 

S Petrem Háčkem jsme navázali partnerství v oblasti prodeje a servisu pokladních systémů, pan Háček má boheté zkušenosti v oblasti IT služeb a profesionálních IT řešení pro různé typy provozů.
 

Visual Way s.r.o. 

Se společností Visual Way s.r.o. je partnerem v oblasti prodeje pokladních systémů, společnost se zabývá prodejem a instalací audio a video techniky, vybavením kanceláří, řešením projekčních ploch, tabulí, flipchartů distribucí signálu a prodejem pojektorů a jejich příslušenství.

Havel IT 

S Ladislavem Hvlam jsme navázali partnerství v oblasti prodeje a servisu pokladních systémů, panHavel má boheté zkušenosti v oblasti IT služeb a profesionálních IT a síťzových řešení pro různé typy provozů a společností.

CRS NETCOM s.r.o. 

Se společností CRS NETCOM s.r.o. je partnerem v oblasti prodeje pokladních systémů, společnost se zabývá tvorbou webů a e-shopů, registrcí a správou domén, optimalizací SEO a vývojem aplikací.

THL-Techall s.r.o. 

Se společností THL-Techall s.r.o. je partnerem v oblasti prodeje pokladních systémů. Historie firmy THL–Techall, s.r.o. se datuje od roku 1992. Firma působí na českém trhu v oblasti prodeje, montáže, likvidace a servisu startovacích, trakčních a staničních akumulátorů, nabíjecí techniky a dalšího příslušenství.

Ráj Gastronomie 

Se společností Ráj Gastronomie.cz - Dušan Mikulenčák je partnerem v oblasti prodeje pokladních systémů, společnost se zabývá prodejem projektováním, montáží a servisem gastronomického vybavení. Nabízí řešení gastronomických provozů na klíč.


 

Jsme otevřenou platformou, která spolupracuje s mnoha systémy. Rádi budeme spolupracovat na provázání Vašeho produktu s naším neustále se rozšiřujícím pokladním systémem. Pokud jste vývojářská firma, či by jste rádi spolupracovali ohledně prodeje produktů, neváhejte nás kontaktovat! Budeme rádi za veškeré návrhy na spolupráci.

Položky označené (*) jsou povinné

Jméno a příjmení(*)
Neplatný vstup

Název společnosti
Neplatný vstup

Telefon / Mobil
Zadali jste špatný formát. Nepoužívejte mezery.

E-mail(*)
Zadali jste špatný formát.

Zpráva pro nás
Neplatný vstup

Ověření proti Spamu
Ověření proti Spamu   Obnovit číslaŠpatně jste opsali písmena z obrázku.

Opište prosím čísla uvedená v obrázku výše. Je to ověření proti spamovacím robotům. Bez opsání se zpráva neodešle.

-->