Pokladny AWIS

technologie

Mobilní terminály a přenosné pokladny

Mobilní terminály a přenosné pokladnyMobilní terminály jsou bezdrátová zařízení, fungující na systému Wifi (Wireless LAN, WLAN), tedy na bezdrátové komunikaci mezi více počítači. Mohou však také fungovat a komunikovat na klasické drátové bázi, kdy se data a veškeré informace převádí kabelem. Jedná se o zařízení, která sbírají a zpracovávají data mezi sebou, vzájemně spolu operují a komunikují. Mobilní terminály jsou napájeny dobíjecími akumulátory. Aby fungoval jejich vzájemný chod a komunikace, musí být řízeny aplikací či softwarem. Společnost AWIS vám nabízí unikátní pokladní software včetně dodávky mobilního terminálu pro jakýkoliv prodejní provoz (zboží i služby). Mobilní terminál je nejvíce využívaný zejména v gastronomických provozech, jakou jsou hotely, restaurace, kavárny či pizzerie, ale především venkovní zahrádky a posezení. Mobilní terminály obsahují čtečku čárových kódů, která kód čte a umí ho poslat a zpracovat druhé straně. AWIS MOBILNÍ ČÍŠNÍK obsahuje pokladní systém (software) a mobilní terminál, ale je možné zakoupit jej i zvlášť. Prohlédnou si jednotlivé terminály včetně cenových relací, můžete na našem e-shopu ZDE.

Přenosná pokladna – varianta AWIS MOBILNÍ ČÍŠNÍK

AWIS MOBILNÍ ČÍŠNÍK je ucelené řešení pro vzdálenou obsluhu, vhodný zejména pro restaurace, kavárny, hotely či pizzerie se vzdáleným posezením, jakou jsou například letní zahrádky a terasy. Obsluha tak může zadávat objednávky, posílat je „vzduchem“ rovnou na bar nebo do kuchyně k přípravě, účtovat a kasírovat zákazníky přímo na terase či jiném vzdáleném místě. Obsluha tak získává velmi rychlé a operativní řešení při objednávání i kasírování. Mezitím co číšník objednává, a než přijde na výdejní místo, mu objednávku připravují další pracovníci, kteří ji obdrželi přes mobilní terminál. Dochází tak k velkému zrychlení a zákazníci nemusí dlouho čekat.

Mobilní číšník a jeho přední výhody

Mobilní terminál, respektive mobilní číšník nese mnoho výhod a funkcí. Jeho užíváním se výrazně zrychlí obsluha i příprava samotné objednávky. Nedochází k žádným prodlevám mezi objednávkou a započetím přípravy, protože zpracování objednávky přijímá protější strana v reálném čase a okamžitě. V pracovním procesu, a zejména v gastronomii, se tak odbourávají zmatky a nesrovnalosti mezi obsluhou a kuchařem.

  • zpracování objednávek v reálném čase
  • žádné prodlevy mezi objednávkou a započetím přípravy
  • zrychlení práce obsluhy
  • vydávání jídel výběrem z menu nebo výběrem přes skupiny
  • možnost tisku účtenky přímo u stolu zákazníka
  • nízká cena za software (systém) i PDA nebo POCKET PC zařízení

 

Pokladní modul MOBILNÍ ČÍŠNÍK pro tablety a terminály

Pokladní modul MOBILNÍ ČÍŠNÍK pro tablety a terminály

Pokladní modul umožňuje propojení pokladního systému AWIS s mobilním terminálem nebo tabletem pro aplikaci mobilní číšník . Ten je určen pro vzdálenou obsluhu v restauraci, kavárně, hotelu, pizzerii a jiném provozu se vzdáleným posezením, jakými jsou letní zahrádky a terasy . Obsluhující zadává do aplikace objednávky, které posílá prostřednictvím sítě Wi-fi rovnou na bar nebo do kuchyně, rovněž...

8.900 KčkontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.