Pokladny AWIS

technologie

Pokladní systém pro obchod

Pokladní systém pro obchodPokladní systém optimalizovaný pro obchod s širokým rozsahem zaměření a sortimentu. Systém vhodný pro jakýkoliv druh obchodní činnosti s přímým prodejem. Systém je v českém, anglickém a ruském provedení a je určen primárně pro maloobchody a velkoobchody.

Pokladní systém AWIS OBCHOD – varianta pro OBCHOD

PoklPokladní systém pro obchodadna je určena pro obchody s širokým rozsahem zaměření a sortimentu. V systému pomocí čtečky čárových kódů účtujete jednotlivé zboží. Zboží se odečítá ze skladu (i více skladů), můžete prodávat přes databázi klientů, pomocí klientských slev za nákup, využít rozesílač e-mailů, vystavovat faktury, provádět inventury, ceník rozdělený dle skupin, platební karty, síťové řešení a propojení přes internet. Jednoduché a rychlé účtování položek přes čtečku čárových kódů či výběrem zboží na monitoru. Systém nabízí velmi propracovanou zákaznickou evidenci, statistiky prodeje - grafy, fakturaci, ceníkové marže rozdělené dle skupin zboží, platby přes bankovní terminály, různé měny, tiskové sestavy, docházka zaměstnanců, síťové řešení a propojení přes internet, centrální modul pro síť maloobchodů.

 

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchod - pokladní software AWIS OBCHOD, PC - počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, Dotykový monitor RM150, termo tiskárnu, související kabeláž. Pokladnu lze propojit na zákaznický display, pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů, pokladní váhu nebo s mobilním PDA s čtečkou čárových kódů.

Cena: 22 900,- Kč/Bez DPH

Více informací

Propojení s ekonomickým systémem

Systém je určen pro obchodní sítě s více prodejními místy. Centrální modul nabízíme jako samostatný produkt či ve spojení s ekonomickým systémem FlexiBee a POHODA, což je moderní účetní a ekonomický systém určený pro malé a střední firmy, vedení účetnictví a daňovou evidenci. Pokladna je plně lokalizovatelná do jiných jazyků, a to – angličtiny, ruštiny a slovenštiny. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, daňovou evidenci, fakturaci, pokladní a bankovní doklady + homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších vyspělých modulů a funkcí. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy.

 

 

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchod - pokladní software AWIS OBCHOD , PC - počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, Dotykový monitor RM150, termo tiskárnu, související kabeláž. Pokladnu lze propojit na zákaznický display , pokladní zásuvku , čtečku čárových kódů , pokladní váhu nebo s mobilním PDA s čtečkou čárových kódů. Při...

22.900 Kč

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

Pokladní sestava ALU POS je vodě odolný ALL IN ONE PC s dotykovou obrazovkou , která je osazena operačním systémem Windows 7 . Součástí sestavy je také termo tiskárna a pokladní software AWIS . Platební terminál je vhodný zejména pro restaurace, diskotéky, kluby, bary a kavárny. Pokladní terminál AccuTouch Tento dotykový 15" LCD monitor rozšiřuje velkou rodinu výrobků firmy Elo o spolehlivé,...

41.890 Kč

 
EET BOX + Pokladní systém PEXESO do 100 položek

EET BOX + Pokladní systém PEXESO do 100 položek

Kvalitní balíček pro systém EET, který obsahuje vše co budete potřebovat pro propojení s EET a kvalitní fungování pokladního systému. Již nemusíte řešit drahé pokladní systémy, které nezaručují fungování s EET.

Cena: 8 390,- Kč/Bez DPH

Více informací

Kasa - pro obsluhu

Ukázka účtování položek v pokladně pomocí čtečky (EAN kódy), nastavení tisku etiket na zboží, možnosti dalšího nastavení a přizpůsobení zobrazení tlačítek pokladny.

Office - manažerská část

V této ukázce uvidíte zobrazení skladu v pokladně, založení ceníkové položky, zobrazení aktuální tržby směny, vytvoření uživatelů, nastavení práv, statistiky a grafy.

Základní prostředí pokladního systému ObchodkontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému
volejte 773 623 854 či 222 531 222.