Pokladny AWIS

technologie

Pokladní systém pro podniky s rozvozem jídla

Rozvážkový pokladní systém je vhodný pro jakýkoliv gastronomický provoz, který nabízí rozvoz jídla. Jedná se především o restaurace, pizzerie, fastfoody atd. Rozvážkový systém nazvaný „AWIS Rozvoz“ je specifický modul pokladního systému, který komunikuje s mobilním telefonem. Na základě komunikace vidíte v pokladním systému, jaký zákazník vám volá a zároveň vidíte jeho statistiky nejoblíbenějších položek či náhled posledního účtu. Rozvážkový systém nabízí také možnost zapsání více adres a telefonů u jednoho zákazníka. Následně při prodeji teprve vyberete, kterou si zákazník určí. Na účtence jsou všechny tyto informace zobrazeny.

Provoz rozvážkového systému nevyžaduje žádnou telefonní ústřednu! Rozvážkový systém umožňuje nastavení pro happy hours (šťastná hodinka) nebo noční přirážku. Identifikace volajícího čísla za bezkonkurenční cenu.Specifické moduly

Rozvoz Zákazníci
Kamery Recepce
Mapa stolů Mobilní číšník
Obchod Provozní systém
Výdej obědů Centrální modul

Propojení s dalším hardware

Čtečky čárových kódů
Čtečky magnetických a RFID karet
Váhy
Tiskárny čárových kódů
Mobilní tiskárny

 

Rozvážkový systém a jeho přední výhody a funkce

  • není potřeba telefonní ústředna
  • vhodný pro jakýkoliv gastronomický provoz
  • rozvážkový systém komunikuje s mobilním telefonem
  • evidence a databáze zákazníků
  • statistiky nejoblíbenějších položek zákazníka
  • náhled posledního účtu zákazníka
  • možnost zapsání více adres a telefonů zákazníka
  • nastavení happy hours
  • nastavení noční přirážky
  • identifikace volajícího

Pokladna AWIS lite - mobilní sestava

Pokladna AWIS lite - mobilní sestava

je pokladní systém určený speciálně pro obsluhu na terasách, letních zahrádkách nebo jiných otevřených a venkovních posezeních. Celý systém tvoří celkem hardware a software: mobilní terminál (případně tablet nebo smartphone), pokladní software AWIS a mobilní tiskárna pro tisk účtenek (bluetooth).

Cena: 10 800,- Kč/Bez DPH

Více informací

Jak rozvážkový systém pracuje? Pomáhá budovat vztahy se zákazníkem

Aplikace AWIS Mobile pro rozvážkové služby umožňuje vytvářet databázi všech volajících a objednávajících zákazníků, čímž výrazně ulehčuje administrativu spojenou s vyřízením objednávky.

První objednávka

Když zákazník zavolá na telefonickou objednávku poprvé, je tedy novým klientem, operátor se ho vždy zeptá na jméno a příjmení, dodací adresu a co si objednává. Tyto informace pak operátor zaznamená do rozvážkového systému. Provede objednávku, pošle kurýra a transakce je vyřízena. Zákazník zůstává uložen v databázi pro další případnou objednávku.

Druhá - opakující se objednávka

Když ale klient volá již podruhé, stal se tedy vracejícím se zákazníkem, operátorovi se zobrazí v systému jeho telefonní číslo a základní údaje (jméno, příjmení, dodací adresa, případně také oblíbené pokrmy či neoblíbené ingredience apod.). Operátor vidí tyto informace na monitoru či displeji ještě před tím, než hovor přijme. Dostává tak možnost velmi příjemně překvapit vracejícího se zákazníka například touto větou: “Dobrý den pane Nováku. Jak jste se dnes měl? Co si dáte? Zase pizzu s ančovičkama a bez cibule, jako minule? A dovoz budete chtít opět na adresu U okrouhlíku 13 v Praze?”. Zákazník buď jen potvrdí nebo si řekne o změnu objednávky.

Jaké informace lze do systému zadávat

Všechny informace ukládá systém automaticky do své paměti, takže není nutné data opakovaně zadávat a ukládat. Prodejce má k dispozici vše, co potřebuje, a nemusí zákazníka zatěžovat opakovaným zjišťováním informací. Díky tomu jsou zákazníci při dalším volání překvapeni, což napomáhá s nimi budovat lepší a osobitější vztah.

Systém ukazuje nejen kontaktní údaje klienta, ale například i jeho nejčastější objednávky. Prodejce tak může zákazníkovi nabídnout zboží „na míru“, protože už ví, co má rád a co nikoliv. Tato funkce opět napomáhá k budování lepšího vztahu s klientem.

Nastavení speciálních funkcí

V systému je možné snadno nastavit i speciální akce (tzv. happy hours) či zvláštní režimy – např. přirážka při nočním provozu apod.

Aplikace je ke stažení na Google Play

Pokud máte pokladní systém AWIS, můžete si samotou aplikaci AWIS Mobile koupit a stáhnout přímo ze stránek Google Play.

Přímý odkaz ke stažení - ODKAZ NA STAŽENÍ

Pokladní sestava pro Mobilní prodej

Pokladní sestava pro Mobilní prodej

Pokladní sestava Mobilní prodej je určená jak pro gastronomické provozy, jako jsou restaurace, kavárny, bary apod., tak na festivaly, do maloobchodů s prodejem zboží a služeb nebo pro obchodní zástupce. Díky ní může obsluhující vytvářet a posílat objednávky přímo od stolu zákazníka, což velmi zefektivňuje a zrychluje práci.

Cena: 15 390,- Kč/Bez DPH

Více informací

Pokladní software SLUŽBY – ROZVOZ JÍDEL (telefonické objednávky)

Pokladní software SLUŽBY – ROZVOZ JÍDEL (telefonické objednávky)

Moderní software s integrovaným pokladním systémem , určený pro jakýkoliv druh gastronomického provozu, který provozuje službu - rozvoz jídel . Pro pizzerie a restaurace s rozvozem , které potřebují jednoduchý a efektivní nástroj pro správu a dokumentaci zakázek, je tento produkt optimálním řešením. Jak systém funguje ? Pro zajištění správné funkce aplikace AWIS Mobile pro rozvážkové služby, je...

17.800 Kč

AWIS Mobile - pokladní aplikace pro podniky s rozvážkovou službou (pro Android)

AWIS Mobile - pokladní aplikace pro podniky s rozvážkovou službou (pro Android)

Pokladní aplikace AWIS Mobile pro mobilní telefony s Androidem je výkonný systém, který je určen pro obchody s rozvážkovou službou, jako jsou restaurace, pizzerie, obchody s květinami či jiným zbožím, mobilní catering aj. Aplikace posílá příchozí hovory do pokladního systému AWIS a zaznamenává data od zákazníků (jméno, adresa, telefon, oblíbené jídlo apod.). Jak funguje AWIS Mobile pro...

4.900 Kč


kontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.