Pokladny AWIS

technologie

Pokladní systémy pro síť obchodů, obchodní řetězce a nákupní centra

Pokladní systémy pro síť obchodů a obchodní centraPro sítě obchodů, obchodní řetězce, ale i rozsáhlá obchodní centra nabízíme řešení AWIS OBCHODNÍ SÍŤ. Tento systém obsahuje tzv. centrální pokladní modul (hlavní server), který se obvykle nachází v hlavním skladu, případně v sídle společnosti. Tento server je pak napojen na všechny ostatní pokladny, které jsou umístěné v jednotlivých obchodech. Ty se mohou prostřednictvím internetu k centrálnímu modulu připojit prakticky odkudkoli na světě.

Každá pokladna si se serverem průběžně, vždy v nastavený čas, vyměňuje informace s jednotlivými pokladnami. Díky tomu centrální sklad vždy okamžitě ví, která prodejna potřebuje doplnit které zboží. V případě, že má zákazník zájem o určité zboží, které není skladem, může mu zaměstnanec konkrétního prodejního místa říci, ve které nejbližší prodejně ho lze zakoupit.

OBCHODNÍ SÍŤ - pokladní systém OFFLINE

Hlavní výhodou systému je dále jeho relativní nezávislost na připojení k internetu. Data se sice v době výpadku nebudou synchronizovat, to ale v prodeji lokálně dostupného zboží nebrání, tudíž pokladny budou pracovat i v režimu offline.

Propojení na čtečku čárových kódů

Prodavači v obchodech ocení zejména možnost připojení čtečky čárových kódů, případně přímý výběr zboží na obrazovce. Nebudou si muset pamatovat rozsáhlý seznam inventárních kódů, což ve finále urychlí proces účtování.

Propojení s jinými periferiemi

Centrální modul umožňuje nejen připojení pokladny, ale také jiných zařízení, jako je například mobilní terminál pro skladníka. Ten ho využije nejen při pravidelných inventurách zboží na hlavním skladě, ale také při převozu zboží do konkrétního obchodu.

Náhled vlastností centrálního modulu pokladního systémuMajitel, případně účetní obchodní sítě, má odkudkoli okamžitý přístup k datové centrále. Ta poskytuje kompletní přehled dat o prodeji v daný den i za celou dobu existence tohoto řešení, ale také přesnou evidenci zákazníků, kontrolu docházky zaměstnanců nebo například výpis transakcí každého platebního terminálu. Všechna tato data se pak dají exportovat do účetních systémů, jako například POHODA nebo FlexiBee.

 

 

 
 
 

Pokladní software AWIS OBCHOD pro obchody a prodejny

Pokladní software AWIS OBCHOD pro obchody a prodejny

Pokladní software pro obchody, specifické maloobchody nebo prodejny se zaměření na služby. Software je optimalizován pro vysoký výkon, rychlost zúčtování dotykem či čtečkou čárových kódů . Nabízíme v mutacích pro český, slovenský, anglický a ruský jazyk . K pokladnímu systému je možné dokoupit mobilní PDA (mobilní skladník) pro snadnou evidenci skladových zásob. Pro inventuru lze použít také...

12.900 Kč

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchod - pokladní software AWIS OBCHOD , PC - počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, LCD monitor (repas), termo tiskárnu, související kabeláž. Pokladnu lze propojit na zákaznický display , pokladní zásuvku , čtečku čárových kódů , pokladní váhu nebo s mobilním PDA s čtečkou čárových kódů. Při...

22.900 Kč

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

Pokladní sestava ALU POS je vodě odolný ALL IN ONE PC s dotykovou obrazovkou , která je osazena operačním systémem Windows 7 . Součástí sestavy je také termo tiskárna a pokladní software AWIS . Platební terminál je vhodný zejména pro restaurace, diskotéky, kluby, bary a kavárny. Pokladní terminál AccuTouch Tento dotykový 15" LCD monitor rozšiřuje velkou rodinu výrobků firmy Elo o spolehlivé,...

41.890 Kč

 

 kontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.

 

Navštivte také náš e-shop

Sestava ALUPOS

pos a tiskarna-01-228x228

Terminál je vhodný pro restaurace, bary, kavárny. Obsahuje dotykový terminál a PC v jednom.

 

 

 

 

 PosBANK A7

pokladni-termo-tiskarna-A7-600x600

Velmi tichá, USB termální tiskárna v barevném a černém provedení, s vysokou rychlostí tisku účtenek.

 

 

 

  

Kamery a pokladna

Kamerové systémy

Řešení pokladny a propojení vzdáleného dohledu. Můžete mít přesné informace jen o kritických událostech.

 

 

 

 

 

Eshop s pokladnami Poptávka po pokladně Demoverze pokladního systému ke stažení

 

 

Podpora online

Vzdálené připojení - stažení zde

Podpora

Aktuálně

Představení AWIS Gastro

Pokladní systém AWIS - představení systému v osmi minutách