Pokladny AWIS

technologie

Rezervační systém pro recepce a hotely

Rezervační systém pro recepce a hotelyDíky unikátnímu propojení rezervačního a pokladního softwaru se stává tento systém pro hotely a recepce komplexním řešením, který přináší nejen přehlednost, ale také dohled nad celým rezervačním a platebním procesem. Rezervační systém AWIS RECEPCE obsahuje všechny základní, standardní i nadstandardní funkce, a lze ho dle potřeby propojit s internetem pro on-line rezervace.

 

Rezervační systém pro hotel – varianta AWIS RECEPCE

Moderní, přehledný a spolehlivý rezervační systém AWIS RECEPCE byl vyvinut a optimalizován pro recepce, hotely, penziony a všechny ostatní ubytovací zařízení. Systém pro hotely a recepce nabízí graficky přehledné a jednoduché prostředí, se kterým mohou pracovat všechny generace. Vývoj byl soustředěn na kvalitu, vyspělé funkce, jednoduchost a přehlednost. Systém lze propojit se všemi ostatními aplikacemi a dalšími systémy, které nabízíme, jako je například kamerový systém, pokladní systém atd. Specifické a na zakázku tvořené funkce jsou pro nás vždy výzvou.

Rezervační systém a jeho přední výhody a funkce

Rezervační systém obsahuje standardní, ale i pokročilé funkce. Mezi ty základní a nezbytné funkce každého rezervačního systému patří tzv. „štafle“, které slouží jako přehled potvrzených či nepotvrzených rezervací. Součástí komplexního řešení je také pokladní systém pro zúčtování transakcí a plateb s možností tisku faktur. Vzájemným propojením pak vzniká unikátní systém vhodný pro hotely a recepce.

Štafle

Nejdůležitější a nezbytnou částí celého rezervačního systému jsou štafle. Štafle definují potvrzené a nepotvrzené objednávky – rezervace. Přináší také možnost individuálního nastavení barev jednotlivých polí, což obsluze umožní jednoduše rozeznat stav rezervace.

Pokladna

Systém pro hotely a recepce nabízí jakou součást komplexního řešení, také pokladní systém. Nemusíte tak řešit nákup pokladny, která navíc nemusí být s rezervačním systémem AWIS RECEPCE kompatibilní. Nabízíme vám tak ucelené řešení bez dalších investic a starostí.

Ostatní pokročilé funkce systému

Rezervační systém nabízí další velmi užitečné a pokročilé funkce, které poskytují určitý komfort řízení celého ubytovacího procesu. Jedná se o funkce spojené s pokladním systémem a patří mezi ně například skladový systém, rozvážkový systém, inventura a zrcadlo, ceník, inventarizace majetku, volba a nastavení měny, možnost transakcí přes platební karty, stravenky, dopočítávání rozdílu, peněžní deník, tisk mezi-uzávěrky, přehled směn, přehled tržeb jednotlivých směn, denní přehled tržeb, docházka a úkoly zaměstnanců, detailní statistiky, režim pro dotykovou obrazovku, síťové řešení a propojení přes internet.

 • přehledná rezervace pokojů
 • štafle - barevné označení potvrzených rezervací
 • pokladna pro účtování stolů či zboží
 • sklad (i více skladů)
 • databázi klientů, ulic
 • rozvážkový systém
 • recepce
 • faktury
 • zrcadlo
 • ceník (i pro internetové kavárny)
 • majetek
 • měny, platební karty, stravenky
 • peněžní deník
 • tisk mezi-uzávěrky
 • přehled směn, tržby směny
 • denní přehled
 • propojení přes internet
 • a další

 

Pokladní modul RECEPCE - recepční systém

Pokladní modul RECEPCE - recepční systém

Modul RECEPCE je užitečný a promyšlený recepční systém pro hotely, penziony, horské chaty, ubytovny, lázně, wellness centra, ordinace, víceúčelové haly či sportovní centra . Recepční systém byl navržen tak, aby byl maximálně univerzální pro všechna obchodní nebo gastronomická odvětví . Díky vzájemnému propojení s pokladnou je řešení komplexní. Recepční systém AWIS AWIS RECEPCE je moderní,...

2.900 KčkontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.

Navštivte také náš e-shop

Sestava ALUPOS

pos a tiskarna-01-228x228

Terminál je vhodný pro restaurace, bary, kavárny. Obsahuje dotykový terminál a PC v jednom.

 

 

 

 

 PosBANK A7

pokladni-termo-tiskarna-A7-600x600

Velmi tichá, USB termální tiskárna v barevném a černém provedení, s vysokou rychlostí tisku účtenek.

 

 

 

  

Kamery a pokladna

Kamerové systémy

Řešení pokladny a propojení vzdáleného dohledu. Můžete mít přesné informace jen o kritických událostech.

 

 

 

 

 

Eshop s pokladnami Poptávka po pokladně Demoverze pokladního systému ke stažení

 

 

Podpora online

Vzdálené připojení - stažení zde

Podpora

Aktuálně

Představení AWIS Gastro

Pokladní systém AWIS - představení systému v osmi minutách