Pokladny AWIS

technologie

Pokladní systémy pro restaurace, bary, kluby a diskotéky

Pokladní systém pro restaurace Komplexní pokladní systém vhodný pro jakýkoliv druh gastronomického provozu. Systém je v českém, anglickém a ruském provedení a je určen primárně pro restaurace, pizzerie, kavárny, provozovny s rozvozem jídla, penziony, hotely a ostatní druhy pohostinských zařízení. Společnost AWIS vám nabízí prvotřídní pokladní systémy nejen pro restaurace, ale i další obchodní provozy. 

 

Pokladní systém AWIS GASTRO – varianta pro RESTAURACE

Pokladní systémy pro restaurace AWIS GASTRO obsahují software - program pro obsluhu „Kasa“, kterým se provádí účtování na stoly. Dále obsahuje například automatické odečítání surovin ze skladu (či více skladů), databázi zákazníků (jejich útratu, fotografii, počet návštěv…) či rozvážkový systém (propojený na mobilní telefon). Druhá část pokladního systému pro restaurace obsahuje - manažerskou část „Office“ pro statistiky, tržby, fakturace, zrcadla a inventury, normování, tvorbu kalkulací a směsí, nastavení měny, platebních karet a stravenek, denní přehledy a grafy, docházku zaměstnanců a další propracované funkce. V ceně pokladního systému je automaticky také síťové řešení a propojení přes internet. Propojení přes internet je ceněn zejména pro provoz a kontrolu z domova či jiného pracovního místa.

Pokladna AWIS lite - mobilní sestava EET

Pokladna AWIS lite - mobilní sestava EET

je pokladní systém určený speciálně pro obsluhu na terasách, letních zahrádkách nebo jiných otevřených a venkovních posezeních. Celý systém tvoří celkem hardware a software: mobilní terminál (případně tablet nebo smartphone), pokladní software AWIS a mobilní tiskárna pro tisk účtenek (bluetooth).

Cena: 10 800,- Kč/Bez DPH

Více informací

Pokladní systém AWIS gastro - sklad:

 

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

POS pokladní sestava - pokladní terminál ALU POS, tiskárna, pokladní software AWIS

Pokladní sestava ALU POS je vodě odolný ALL IN ONE PC s dotykovou obrazovkou , která je osazena operačním systémem Windows 7 . Součástí sestavy je také termo tiskárna a pokladní software AWIS . Platební terminál je vhodný zejména pro restaurace, diskotéky, kluby, bary a kavárny. Pokladní terminál AccuTouch Tento dotykový 15" LCD monitor rozšiřuje velkou rodinu výrobků firmy Elo o spolehlivé,...

41.890 Kč

Pokladní modul INVENTURA pomocí váhy alkoholu

Pokladní modul INVENTURA pomocí váhy alkoholu

Velmi užitečný pokladní modul , jehož hlavní funkcí je propojení pokladny s váhou alkoholu . Propojením získáte maximální přehled nad inventurou , uzávěrkou a zrcadlem ve vašem baru, restauraci, kavárně či diskotéce. Modul totiž umí převádět hodnoty z váhy alkoholu do pokladního systému a zároveň pracovat se skladovým hospodářstvím a vše do něj zaznamenávat a evidovat.

4.900 Kč

Řešení pro restaurace - PC, LCD EET

Řešení pro restaurace - PC, LCD, EET

Tato pokladní sestava obsahuje pokladní software AWIS GASTRO. Sestava obsahuje PC DELL, dotykový monitor a tichou a precizní tiskárnu KH 300 s automatickou řezačkou. Možnosti rozšíření o další periferie jsou v podstatě neomezené. Sestava je vhodná pro všechny velikosti gastronomických provozů.

Cena: 29 900,- Kč/Bez DPH

Více informací

Kasa - pro obsluhu

Ukázka zaúčtování položek v pokladně, postupu a dělní účtu při placení, možnosti dalšího nastavení a přizpůsobení zobrazení tlačítek pokladny.

Office - manažerská část

V této ukázce uvidíte zobrazení skladu v pokladně, založení ceníkové položky, zobrazení aktuální tržby směny, vytvoření uživatelů, nastavení práv, statistiky a grafy.

Základní prostředí pokladního systému GastrokontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.