Pokladny AWIS

technologie

Pokladní systémy pro síť obchodů, obchodní řetězce a nákupní centra

Pokladní systémy pro síť obchodů a obchodní centraPro sítě obchodů, obchodní řetězce, ale i rozsáhlá obchodní centra nabízíme řešení AWIS OBCHODNÍ SÍŤ. Tento systém obsahuje tzv. centrální pokladní modul (hlavní server), který se obvykle nachází v hlavním skladu, případně v sídle společnosti. Tento server je pak napojen na všechny ostatní pokladny, které jsou umístěné v jednotlivých obchodech. Ty se mohou prostřednictvím internetu k centrálnímu modulu připojit prakticky odkudkoli na světě.

Každá pokladna si se serverem průběžně, vždy v nastavený čas, vyměňuje informace s jednotlivými pokladnami. Díky tomu centrální sklad vždy okamžitě ví, která prodejna potřebuje doplnit které zboží. V případě, že má zákazník zájem o určité zboží, které není skladem, může mu zaměstnanec konkrétního prodejního místa říci, ve které nejbližší prodejně ho lze zakoupit.

Řešení pro obchody - ANDROID POS

Řešení pro obchody - ANDROID POS

Tato pokladní sestava obsahuje pokladní software PEXESO pro obchod. Součástí sestavy je POS Terminál A08. Dotykový displej LCD ve spojení s kompaktním PC na univerzálním stojanu. Skvělý moderní design, kompaktní provedení, přehledný 15" displej s možností naklápění, dotykové ovládání a bohaté spektrum portů, které umožňují propojení periferií různého druhu, to jsou nejdůležitější přednosti tohoto zařízení.

Cena: 34 080,- Kč/Bez DPH

Více informací

OBCHODNÍ SÍŤ - pokladní systém OFFLINE

EET Centrální pokladní systém

Hlavní výhodou systému je dále jeho relativní nezávislost na připojení k internetu. Data se sice v době výpadku nebudou synchronizovat, to ale v prodeji lokálně dostupného zboží nebrání, tudíž pokladny budou pracovat i v režimu offline.

Propojení na čtečku čárových kódů

Prodavači v obchodech ocení zejména možnost připojení čtečky čárových kódů, případně přímý výběr zboží na obrazovce. Nebudou si muset pamatovat rozsáhlý seznam inventárních kódů, což ve finále urychlí proces účtování.

Propojení s jinými periferiemi

Centrální modul umožňuje nejen připojení pokladny, ale také jiných zařízení, jako je například mobilní terminál pro skladníka. Ten ho využije nejen při pravidelných inventurách zboží na hlavním skladě, ale také při převozu zboží do konkrétního obchodu.

Náhled vlastností centrálního modulu pokladního systémuMajitel, případně účetní obchodní sítě, má odkudkoli okamžitý přístup k datové centrále. Ta poskytuje kompletní přehled dat o prodeji v daný den i za celou dobu existence tohoto řešení, ale také přesnou evidenci zákazníků, kontrolu docházky zaměstnanců nebo například výpis transakcí každého platebního terminálu. Všechna tato data se pak dají exportovat do účetních systémů, jako například POHODA nebo FlexiBee.

 
Řešení pro obchody - ALUPOS

Řešení pro obchody - ALUPOS

Tato pokladní sestava obsahuje software AWIS OBCHOD s integrovaným skladovým hospodářstvím. Skládá se z pokladního terminálu ALU POS propojeného s váhou torrey, přehledného zákaznického displeje a čtečku čárových kódů, která automaticky odečítá zboží ze skladu.

Cena: 52 350,- Kč/Bez DPH

Více informací
 

 kontaktPro více informací, sjednání schůzky či objednávku pokladního systému

volejte 773 623 854 či 222 531 222.