Pokladny AWIS

technologie

Více jak 1200 klientů

Stovky klientů z celé České republiky denně obsluhují náš pokladní systém.

Reference

Restaurace Bary, kluby Pizzerie Obchody Čajovny Kavárny Konzultace Hotely Ostatní

Pokladny a pizzerie

Boulevard Pizza Boulevard Pizza
(Plzeň)

Prodej profesionálního pokladního systému Awis, 2 pokladní stanice s dotykovým monitorem, nezávyslou tržbou a skladem, 2 USB tiskárny na tisk účtenek a 1 Ethernetová tiskárna na tisk bonů v kuchyni. Obě stanice vybaveny záložním zdrojem pro ochranu dat před výpadky proudu

Cakir´s Burger Cakir´s Burger
(Šumperk)

V podniku Cakir´s Burger mají náš pokladní systém nainstalovaný na svém hardwaru. Pro rozvoz burgru mají zalicencovanou aplikaci AWIS Mobile ve svém mobilu.

DELICATES PIZZERIA & CAFE DELICATES PIZZERIA & CAFE
(Praha 3)

Pokladní systém AWIS pro Fast Food, pizzerii + kamerové řešení, dodávka systému a provedení prací včetně přepisu licence.

Francalete Francalete
(Holýšov)

Podkladní systém v několika provozovnách zákazníka. Řešený počítačem DELL i terminálem All-in-one s dotykovými monitory a tiskárnami. Dále zákazník využívá moduly "mapa stolů" a "rozvoz"

Kavárna - pizzerie
(Březnice)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie ve Zlíně. Profesionální  PS AWIS Gastro 2x, včetně dotykového terminálu ALU POS 2x, tiskáren 2x  na bar a do kuchyně,kancelářská licence. 

Na Královské Cestě Na Královské Cestě
(Brno)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie a penzion v Brně. Dodán profesionální pokladní systém AWIS Gastro včetně dotykového terminálu, dvou tiskáren pro bar a kuchyni. Nainstalovaná kancelářská licence - on line správa PS.

Originální pizzeria San Martino Originální pizzeria San Martino
(Klatovy)

Profesionální pokladní systém PEXESO běžící na dotykovém tabletu spolu s bluetooth tiskárnou. Použití aplikace PEXESO spolu s tabletem a bezdrátovou bluetooth tiskárnou přináší neomezené možnosti nabídky koncovým zákazníkům, jelikož není nutnost připojení el. sítě.

Pepinova Pizza Pepinova Pizza
(Přerov)

Dodávka pokladního systému AWIS s příslušenstvím, propojení na objednávkový systém z internetu, identifikace zákazníků, provedeno školení personálu.

Pizza BLESK Pizza BLESK
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro na vysoce odolné terminálu AluPOS s termo tiskárnou. Pokladní systém rozšířen o modul "ROZVOZ" pro rychlé a efektivní

Pizza Buono Pizza Buono
(Praha 4 - OC Arkády)

Pokladní systém AWIS - Fast Food v pizzerii umístěné v pankráckém obchodním centru v Praze. Základní verze systému, platební terminál.

Pizza Fresh Pizza Fresh
(Praha 10)

Pizzerie, kde na vlastním HW mají nainstalován náš pokladní software.

PIZZA IL MONDO PIZZA IL MONDO
(Brno)

V rodinní pizzerií Il Mondo v Brne Kamechách využívají náš pokladní systém s modulom Rozvoz. V pizzerii si zakladají na kvalitných a originálných surovinách. Heslem je Pure taste, což Vám zajisťuje, že je vše dokonale dochuceno a vše je originál.

Pizza La Vita Pizza La Vita
(Židlochovice)

Profesionální pokladní systém v místní pizzerii spolu se vzdáleným přístupem umožňuje mít majiteli plnohodnotný dohled nad jeho provozem. Dále modul rozvoz přináší urychlení při odbavování volajících zákazníků.

Pizza Lanškroun
(Albrechtice)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie V Lanškrouně. Byl zde dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového terminálu ALU POS, dvou tiskáren s rozvoden tisku na bar a do kuchyně. Současně v kanceláři byl nainstalovaný kancelářská licence. 

PIZZA NA ZAVOLANOU PIZZA NA ZAVOLANOU
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS včetně příslušenství pro pizzerii + věrnostní systém a propojení příchozích volání přes mobil do pokladního systému. 

Pizza NonStop
(Praha)

Pokladní systém AWIS, instalace na provozovně zákazníka v Praze.

Pizza Pigy Pizza Pigy
(Praha)

Pokladní systém AWIS ALUPOS, pokladní zásuvka a další příslušenství k pokladnímu systému vhodnému pro pizzerie a fast - food provozovny.

Pizza Tutti Pizza Tutti
(České Budějovice)

Instalace pokladního systému AWIS pro pizzerii s rozvozem, dodáno příslušenství (termokotoučky a magnetické karty), systém v prodeje zákazníka.

Pizza VITO Pizza VITO
(Benátky nad Jizerou)

Pizzeria s rozvozem. EET Box - Pokladní systém Pexeso, desetipalcový tablet ASUS, stojánek a bluetooth tiskárna.  

Pizza Wilmar Pizza Wilmar
(Blansko)

Pokladní systém AWIS pro pizzerie, součástí dodávky příslušenství je doplňkový modul rozvoz.

Pizza Zakki Pizza Zakki
(Brno)

Pizzerie Zakki je tu s vámi již od roku 2001. Nacházíme se na ulici Antonínská 30 v těsné blízkosti centra Brna s dobrým spojením MHD. V domácí atmosféře si pochutnáte navynikající házené pizze, 

PIZZEERIA La fontana PIZZEERIA La fontana
(Zbiroh )

Instalace pokladního systému AWIS v pizzerii na náměsí ve Zbirohu. V provozovně byl nainstalován dotykový terminál ALU-POS a profesionální pokladní systém AWIS pripojení on-line do kuchyně.  

Pizzeria Angelo Pizzeria Angelo
(Rokycany)

Kompletní pokladní systém AWIS v pizzerii, napojený na modul rozvoz s propojením na mobilní telefon.

Pizzeria Cantonata Pizzeria Cantonata
(Praha 10)

Zrekonstruovaná pizzeria s velkou letní terasou v OC Eden. Kompletní řešení podniku: Profesionální pokladní systém AWIS, dvě pokladny ALUPOS, tři termotiskárny a mobilní číšníci.

Pizzeria Concordia Pizzeria Concordia
(Praha 2)

POS terminál s pokladním systémem AWIS - s tiskem do kuchyně a nastavení vzdáleného připojení, dodány 2 tiskárny, instalace provedena u zákazníka.

Pizzéria maXes Rimavská Sobota Pizzéria maXes Rimavská Sobota
(Rimavská Sobota )

Pokladní systém AWIS se dvěma licencemi a vybraným příslušensvím pro oblíbenou pizzerii v Rimavské Sobotě na Slovensku. Instalace provedena na provozovně zákazníka. 

Pizzeria PIZZAZZ Pizzeria PIZZAZZ
(Blansko)

Instalace pokladního systému AWIS pro pizzerie s modulem rozvoz (propojení pokladního systému AWIS s mobilním telefonem). Provedeno školení.

Pizzeria Premiera Pizzeria Premiera
(Zlín)

Dodávka a instalace pokladního systému AWIS, propojení on-line do kuchyně, provedeno školení personálu.

Pizzeria-Ristorante CASA NOSTRA Pizzeria-Ristorante CASA NOSTRA
(Praha 6)

Pokladní systém AWIS Gastro pro pizzerii, instalován tisk do kuchyně a vzdálený přístup do kanceláře manažera.

Pizzerie Kavárna Pizzerie Kavárna
(Vítkov)

Pizzerie s kavárnou

Pizzerie La Bašta Pizzerie La Bašta
(Mikulov)

Pizzerie La Bašta je restaurace s rozvozem, která se nachází na ulici Nádražní v Mikulově. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí nekuřácké restaurace, ve které si můžete vybrat z naší pestré nabídky 34 různých druhů pizz a i jiných pokrmů, jako jsou například burgery, saláty a nebo naše spec

Pizzerie Merane Pizzerie Merane
(Hořovice)

Zápůjčka pokladní sestavy pro fastfood - Pizzerie Merane v Hořovicích. Pokladna v sestavě stolní pc, dotykový monitor, pokladní zásuvka. Instalace a školení. Jedná se o dlouhodobý prodej.

Pizzerie Piccolo Pizzerie Piccolo
(Štramberk)

Dotykový terminál, pokladní systém AWIS s další výbavou a příslušenstvím, instalace systému v provozovně klienta.

Pizzerie Rimini Pizzerie Rimini
(Praha )

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie na Petřinách. Byl zde dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového terminálu ALU POS, dvou tiskáren s rozvoden tisku na bar a do kuchyně. Současně v kanceláři byl nainstalovaný kancelářská licence. 

Pizzerie Sukorady Pizzerie Sukorady
(Sukorady)

Instalace pokladního systému AWIS včetně zákaznického modulu, mapy podníku a rozvážkový systém s propojením na telefon - rozvoz.

Pizzerie Valtice Pizzerie Valtice
(Valtice)

Profi licence Awis Gastro doplněná o app mobilní číšník pro zrychlení obsluhy hostů. Terminál all-in-one, termotiskárna. 

RISTORANTE PIAZZA s.r.o. RISTORANTE PIAZZA s.r.o.
(Brno)

Odběratel termokotoučků.

Rozhoz jídla - Pizza PISA Rozhoz jídla - Pizza PISA
(Kladno)

Prodejní stánek s pizzou kde mají náš pokladní systém AWIS s termotiskárnou včetně přídavného modulu pro rozvozy.  

RS dopravák
(Buchlovice)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie. Dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového terminálu, dvou tiskáren na bar a do kuchyně. Současně nainstalovaná kancelářská licence - on line správa PS. Systém zákaznických věrnostních karet. 

Vladimír Lysý Vladimír Lysý
(Dačice)

Profesionální pokladní systém Awis, pokladní terminál  v restauraci i na zahrádce, termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a objednávek v kuchyni a na baru, doplněné kancelářskou licencí pro online správu systému z kanceláři či domova.