Pokladny AWIS

technologie

Více jak 1200 klientů

Stovky klientů z celé České republiky denně obsluhují náš pokladní systém.

Reference

Restaurace Bary, kluby Pizzerie Obchody Čajovny Kavárny Konzultace Hotely Ostatní

Pokladny a pizzerie

Boulevard Pizza Boulevard Pizza
(Plzeň)

Prodej profesionálního pokladního systému Awis, 2 pokladní stanice s dotykovým monitorem, nezávyslou tržbou a skladem, 2 USB tiskárny na tisk účtenek a 1 Ethernetová tiskárna na tisk bonů v kuchyni. Obě stanice vybaveny záložním zdrojem pro ochranu dat před výpadky proudu

Cakir´s Burger Cakir´s Burger
(Šumperk)

V podniku Cakir´s Burger mají náš pokladní systém nainstalovaný na svém hardwaru. Pro rozvoz burgru mají zalicencovanou aplikaci AWIS Mobile ve svém mobilu.

DELICATES PIZZERIA & CAFE DELICATES PIZZERIA & CAFE
(Praha 3)

Pokladní systém AWIS pro Fast Food, pizzerii + kamerové řešení, dodávka systému a provedení prací včetně přepisu licence.

Francalete Francalete
(Holýšov)

Podkladní systém v několika provozovnách zákazníka. Řešený počítačem DELL i terminálem All-in-one s dotykovými monitory a tiskárnami. Dále zákazník využívá moduly "mapa stolů" a "rozvoz"

Kavárna - pizzerie
(Březnice)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie ve Zlíně. Profesionální  PS AWIS Gastro 2x, včetně dotykového terminálu ALU POS 2x, tiskáren 2x  na bar a do kuchyně,kancelářská licence. 

Na Královské Cestě Na Královské Cestě
(Brno)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie a penzion v Brně. Dodán profesionální pokladní systém AWIS Gastro včetně dotykového terminálu, dvou tiskáren pro bar a kuchyni. Nainstalovaná kancelářská licence - on line správa PS.

Originální pizzeria San Martino Originální pizzeria San Martino
(Klatovy)

Profesionální pokladní systém PEXESO běžící na dotykovém tabletu spolu s bluetooth tiskárnou. Použití aplikace PEXESO spolu s tabletem a bezdrátovou bluetooth tiskárnou přináší neomezené možnosti nabídky koncovým zákazníkům, jelikož není nutnost připojení el. sítě.

Pepinova Pizza Pepinova Pizza
(Přerov)

Dodávka pokladního systému AWIS s příslušenstvím, propojení na objednávkový systém z internetu, identifikace zákazníků, provedeno školení personálu.

Pizza BLESK Pizza BLESK
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro na vysoce odolné terminálu AluPOS s termo tiskárnou. Pokladní systém rozšířen o modul "ROZVOZ" pro rychlé a efektivní

Pizza Buono Pizza Buono
(Praha 4 - OC Arkády)

Pokladní systém AWIS - Fast Food v pizzerii umístěné v pankráckém obchodním centru v Praze. Základní verze systému, platební terminál.

Pizza Fresh Pizza Fresh
(Praha 10)

Pizzerie, kde na vlastním HW mají nainstalován náš pokladní software.

Pizza Gogo Pizza Gogo
(Praha)

Malá pizzerie specializující se na rozvoz pokrmů využívá pokladní systém AWIS, především pak věrnostní modul pro evidenci stálých zákazníků a modul rozvoz, který zaručuje přímé napojení pokladního systému na mobilní telefon. Co se týče sestavy hardware, pasivně chlazený terminál ALU-POS byl do zaprášeného p

PIZZA IL MONDO PIZZA IL MONDO
(Brno)

V rodinní pizzerií Il Mondo v Brne Kamechách využívají náš pokladní systém s modulom Rozvoz. V pizzerii si zakladají na kvalitných a originálných surovinách. Heslem je Pure taste, což Vám zajisťuje, že je vše dokonale dochuceno a vše je originál.

Pizza La Vita Pizza La Vita
(Židlochovice)

Profesionální pokladní systém v místní pizzerii spolu se vzdáleným přístupem umožňuje mít majiteli plnohodnotný dohled nad jeho provozem. Dále modul rozvoz přináší urychlení při odbavování volajících zákazníků.

Pizza Lanškroun
(Albrechtice)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie V Lanškrouně. Byl zde dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového terminálu ALU POS, dvou tiskáren s rozvoden tisku na bar a do kuchyně. Současně v kanceláři byl nainstalovaný kancelářská licence. 

Pizza Modena Pizza Modena
(Praha)

Pizzerie zaměřená na rozvoz pokrmů. Sestava Profesionální pokladní systém AWIS, pokladní terminál ALU-POS, termotiskárna KH300 a především moduly ROZVOZ a ZÁKAZNÍCI (AWIS Mobile), umožňující propojení pokladny s mobilním telefonem. 

PIZZA NA ZAVOLANOU PIZZA NA ZAVOLANOU
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS včetně příslušenství pro pizzerii + věrnostní systém a propojení příchozích volání přes mobil do pokladního systému. 

Pizza NonStop
(Praha)

Pokladní systém AWIS, instalace na provozovně zákazníka v Praze.

Pizza Pigy Pizza Pigy
(Praha)

Pokladní systém AWIS ALUPOS, pokladní zásuvka a další příslušenství k pokladnímu systému vhodnému pro pizzerie a fast - food provozovny.

Pizza Tutti Pizza Tutti
(České Budějovice)

Instalace pokladního systému AWIS pro pizzerii s rozvozem, dodáno příslušenství (termokotoučky a magnetické karty), systém v prodeje zákazníka.

Pizza VITO Pizza VITO
(Benátky nad Jizerou)

Pizzeria s rozvozem. EET Box - Pokladní systém Pexeso, desetipalcový tablet ASUS, stojánek a bluetooth tiskárna.  

Pizza Wilmar Pizza Wilmar
(Blansko)

Pokladní systém AWIS pro pizzerie, součástí dodávky příslušenství je doplňkový modul rozvoz.

Pizza Zakki Pizza Zakki
(Brno)

Pizzerie Zakki je tu s vámi již od roku 2001. Nacházíme se na ulici Antonínská 30 v těsné blízkosti centra Brna s dobrým spojením MHD. V domácí atmosféře si pochutnáte navynikající házené pizze, 

PIZZEERIA La fontana PIZZEERIA La fontana
(Zbiroh )

Instalace pokladního systému AWIS v pizzerii na náměsí ve Zbirohu. V provozovně byl nainstalován dotykový terminál ALU-POS a profesionální pokladní systém AWIS pripojení on-line do kuchyně.  

Pizzeria Angelo Pizzeria Angelo
(Rokycany)

Kompletní pokladní systém AWIS v pizzerii, napojený na modul rozvoz s propojením na mobilní telefon.

Pizzeria Cantonata Pizzeria Cantonata
(Praha 10)

Zrekonstruovaná pizzeria s velkou letní terasou v OC Eden. Kompletní řešení podniku: Profesionální pokladní systém AWIS, dvě pokladny ALUPOS, tři termotiskárny a mobilní číšníci.

Pizzeria Concordia Pizzeria Concordia
(Praha 2)

POS terminál s pokladním systémem AWIS - s tiskem do kuchyně a nastavení vzdáleného připojení, dodány 2 tiskárny, instalace provedena u zákazníka.

Pizzéria maXes Rimavská Sobota Pizzéria maXes Rimavská Sobota
(Rimavská Sobota )

Pokladní systém AWIS se dvěma licencemi a vybraným příslušensvím pro oblíbenou pizzerii v Rimavské Sobotě na Slovensku. Instalace provedena na provozovně zákazníka. 

Pizzeria PIZZAZZ Pizzeria PIZZAZZ
(Blansko)

Instalace pokladního systému AWIS pro pizzerie s modulem rozvoz (propojení pokladního systému AWIS s mobilním telefonem). Provedeno školení.

Pizzeria Premiera Pizzeria Premiera
(Zlín)

Dodávka a instalace pokladního systému AWIS, propojení on-line do kuchyně, provedeno školení personálu.

Pizzeria-Ristorante CASA NOSTRA Pizzeria-Ristorante CASA NOSTRA
(Praha 6)

Pokladní systém AWIS Gastro pro pizzerii, instalován tisk do kuchyně a vzdálený přístup do kanceláře manažera.

Pizzerie Kavárna Pizzerie Kavárna
(Vítkov)

Pizzerie s kavárnou

Pizzerie La Bašta Pizzerie La Bašta
(Mikulov)

Pizzerie La Bašta je restaurace s rozvozem, která se nachází na ulici Nádražní v Mikulově. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí nekuřácké restaurace, ve které si můžete vybrat z naší pestré nabídky 34 různých druhů pizz a i jiných pokrmů, jako jsou například burgery, saláty a nebo naše spec

Pizzerie Merane Pizzerie Merane
(Hořovice)

Zápůjčka pokladní sestavy pro fastfood - Pizzerie Merane v Hořovicích. Pokladna v sestavě stolní pc, dotykový monitor, pokladní zásuvka. Instalace a školení. Jedná se o dlouhodobý prodej.

Pizzerie Piccolo Pizzerie Piccolo
(Štramberk)

Dotykový terminál, pokladní systém AWIS s další výbavou a příslušenstvím, instalace systému v provozovně klienta.

Pizzerie Rimini Pizzerie Rimini
(Praha )

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie na Petřinách. Byl zde dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového terminálu ALU POS, dvou tiskáren s rozvoden tisku na bar a do kuchyně. Současně v kanceláři byl nainstalovaný kancelářská licence. 

Pizzerie Sukorady Pizzerie Sukorady
(Sukorady)

Instalace pokladního systému AWIS včetně zákaznického modulu, mapy podníku a rozvážkový systém s propojením na telefon - rozvoz.

Pizzerie Valtice Pizzerie Valtice
(Valtice)

Profi licence Awis Gastro doplněná o app mobilní číšník pro zrychlení obsluhy hostů. Terminál all-in-one, termotiskárna. 

RISTORANTE PIAZZA s.r.o. RISTORANTE PIAZZA s.r.o.
(Brno)

Odběratel termokotoučků.

RS dopravák
(Buchlovice)

Zrekonstuovaná a nově otevřená pizzerie. Dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového terminálu, dvou tiskáren na bar a do kuchyně. Současně nainstalovaná kancelářská licence - on line správa PS. Systém zákaznických věrnostních karet. 

Vladimír Lysý Vladimír Lysý
(Dačice)

Profesionální pokladní systém Awis, pokladní terminál  v restauraci i na zahrádce, termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a objednávek v kuchyni a na baru, doplněné kancelářskou licencí pro online správu systému z kanceláři či domova.