Pokladny AWIS

technologie

Více jak 1200 klientů

Stovky klientů z celé České republiky denně obsluhují náš pokladní systém.

Reference

Restaurace Bary, kluby Pizzerie Obchody Čajovny Kavárny Konzultace Hotely Ostatní

Pokladny pro hotely

Bali spark resort
(Bali)

V rekreačním resortu Spark na ostrově Bali používají k obsluze pokladní sestavu AWIS s ALL IN ONE terminálem. 

Garni Hotel Petra Garni Hotel Petra
(Slapy)

Pokladní systém AWIS s dodávkou dalšího vybavení. Instalace pokladního a rezervačního systému AWIS. Instalace tiskárny do kuchyně, bonů na bar a vzdáleného přístupu do pokladny.

Hotel AXA Hotel AXA
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém AWIS formou prodeje, 2x terminál all in one VariPos, doplněné ethernetovou termo tiskárnou a kancelářskou licencí pro online správu systému

Hotel Golf Hotel Golf
(Dubí)

Instalace prodeje pokladního systému AWIS v Hotelu Golf v Dubí u Teplic. Pan majitel získal doporučení od jednoho ze spokojených klientů společnosti AWIS.

Hotel GRAND Hotel GRAND
(Čáslav-Staré Město 28601)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na dvou odolných terminálech AluPOS, 2 termo tiskárny

Hotel Kačenka Hotel Kačenka
(Králíky)

Rodinný hotel v alpském stylu - pokladní software pro systém AWIS s tiskárnou, příslušenství a komponenty - zasláno dobírkou. 

Hotel Malá Paříž
(Železná Ruda)

Instalace pokladního systému AWIS v hotelu Malá Paříž na Špičáku. Hotel bude využívat modul recepce pokladního systému AWIS.

Hotel Malý pivovar Klášter
(Hradiště nad Jizerou)

Profesionální pokladní sytém Awis Gastro, instalovaný na vysoce odolný terminál AluPos, doplněný záložním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu. Termo tiskárny pro rychlý tisk bonů a účtenek v kuchyni i na baru. Vše propojeno kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z kanceláře či domova

Hotel nad Královnou Hotel nad Královnou
(Praha 5)

Pokladní systém AWIS Gastro se dvěma zásuvnými moduly. Mobilní číšník a Mapa stolů, systém propojený na tiskárnu do kuchyně.

Hotel Rabbit Hotel Rabbit
(Trhový Štěpánov)

Pokladní systém AWIS pro hotelové prostředí, dodán výkonný modul Recepce pro vyšší efektivitu recepčního provozu.

Hotel Royal Ricc **** Hotel Royal Ricc ****
(Brno)

Dodávka a instalace pokladního systému AWIS pro restauraci v hotelu Royal Ricc v centru Brna. Školení vybraného personálu.

Hotel Rustikal Hotel Rustikal
(Horní Cerekev)

Zrekonstuovaný a nově otevřený špičkový areál na Vysočině. Profesionální pokladní systém AWIS Gastro pro restauraci, recepci, lobby bar, školící centrum. Terminály ALU POS, thermotiskárny, propojení pokladen, on-line správa, receptury,docházka,kamerový dohled, činnost zaměstnanců, více skladů, propojení na Previo rezervační systém.&nbs

Hotel Styl Hlinsko Hotel Styl Hlinsko
(Hlinsko)

Instalován PS Licence Gastro. Pokladna Al-in-one+termotiskárna, doplněno o modul zákazníci - využití zákaznických karet s propojením na welnes centrum, sjezdovku,lanové centrum. Instalována mapa podniku.

Hotel Time a.s. Hotel Time a.s.
(Praha)

Dodávka špičkové tiskárny A7 - USB, vhodné k pokladním systémům AWIS.

Hotel U Draka Hotel U Draka
(Bechyně)

Instalován kompletní pokladni system AWIS Gastro včetně výbavy a tiskárny A7 USB.

Hotel U Páva ***** Hotel U Páva *****
(Praha)

Pětihvězdičkový hotel u Karlova mostu v Praze. Pokladní systém AWIS  byl instalován pro síť hotelů v ČR.

Lesní pension Lesní pension
(Lipno nad Vltavou)

Pokladní software k systému AWIS, aktivace demo verze přes internet. Provedení v základní verzi, bez příslušenství, dle přání klienta.

Lippert hotel Lippert hotel
(Praha)

Pokladní systém AWIS Gastro instalovaný v malebném hotelu Lippert v centru Prahy na Staroměstském náměstí. Systém instalovaný včetně modulu mapa stolů. Instalace na provozovně zákazníka.

Penzion Berounka Penzion Berounka
(Jablonec nad Nisou)

Pokladna (pokladní software AWIS) pro penzion s restauračním provozem, přehledná recepce v zásuvném modulu - Recepce, součástí výbavy tiskárna. Penzion v Albrechticích - Jizerska

Penzion Harmonie Penzion Harmonie
(Žlutice)

Pokladní systém AWIS pro penzion s rezervačním systémem pro sportovní areál, bohaté doplňky a vybavení, dotykový display, zásuvný modul - Recepce.

Penzión, vinárna Prachatice Penzión, vinárna Prachatice
(Prachatice)

Pokladní systém AWIS Gastro instalovaný v penziónu v blízkosti centra obce Prachatice. Na přání majitele byl instalovaný také mobilní číšník. Instalace pokladny, mobilního číšníka na provozovně zákazníka.

Pivovarská restaurace Skála Pivovarská restaurace Skála
(Hradiště nad Jizerou)

Profesionální pokladní sytém Awis Gastro, instalovaný na dvou odolných terminálech AluPos, doplněný záložním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu. Termo tiskárny pro rychlý tisk bonů a účtenek v kuchyni i na baru. Vše propojeno kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z kanceláře či domova

Pod Zeleným Dubem Pod Zeleným Dubem
(Starý Bohumín)

V nově zrekonstruovaném hotelu na náměstí Svobody ne Starém Bohumíně  jsme nainstalovali celkem tři pokladní systémy včetně tiskáren a modulu recepce. Pro společenský sál bylo použito řešení pomocí tabletu.

Ranch Bystrá nad Jizerou Ranch Bystrá nad Jizerou
(Bystrá nad Jizerou 101)

Prodej profesionálního pokladního systému Awis s modulem "Recepce" pro evidenci obsazenosti pokojů a modulem "Fakturace" pro praktickou a rychlou tvorbu faktur pro penzion a ranch.

Restaurace COLA TRANSPORT Restaurace COLA TRANSPORT
(620 00 Brno – Tuřany, Holásky)

Pokladní termo kotouče vysoké kvality o rozměru 80/ 70/ 12 do tiskárny na bary i do kuchyně za bezkonkurenční částku.

Sanatorium Klíma Sanatorium Klíma
(Františkovy Lázně)

Pokladní sestava společnosti AWIS s ALL IN ONE terminálem řeší obsluhu a skladové hospodářství v Lázeňském sanatotiu v klidném prostředí Františkových lázních.

SPV Intercontinental SPV Intercontinental
(Praha 1)

Smlouva o zápůjčce pokladního systému AWIS pro výukové a studijní účely výchovy dorostu gastroprostředí mezinárodního hotelu Intercontinental v Praze.

Ubytování penzion Kilián - Kvilda, Šumava Ubytování penzion Kilián - Kvilda, Šumava
(Praha 5)

Pokladní systém AWIS s Rezervačním systémem - bar, restaurant, ubytování, welness, další příslušenství dodáno dle požadavku klienta a dle objednávky.

Villa Aurelie Villa Aurelie
(Rýmařov)

Vila Aurelie se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku. Dodávka pokladního systému AWIS. Sestava včetně dotykového monitoru a termotiskárny. Uplatnění také modulu recepce.