Pokladny AWIS

technologie

Více jak 1200 klientů

Stovky klientů z celé České republiky denně obsluhují náš pokladní systém.

Reference

Restaurace Bary, kluby Pizzerie Obchody Čajovny Kavárny Konzultace Hotely Ostatní

Pokladny v restauracích

 restaurace Sphera restaurace Sphera
(Praha)

Nekuřácká restaurace s výhledem na curlingové dráhy Používají zde dva propojené pokladní systémy AWIS pro restauraci i zahrádku. Systém k evidenci hráčů curlingu používá RFID čtešku karet. Současně byly dodány thermotiskárny,  LCD dotykový monitor a RFID karty četně potisku. 

Absintherie Jilská
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém AWIS, optimalizovaný pro prodej Alkoholu a dárkových předmětů. Sortiment doplněn o příslušenství (tiskárna, čtečka čárových kódů).

Aleš Čevela Aleš Čevela
(Jankovice)

Zákazník zakoupil licenci Awis Gastro. Nainstalována na zákazníkův hardware. Zákazník dále uvažuje o využití app zákazníci.

Areál Vzlet Areál Vzlet
(Lázně Libverda)

Profesionální pokladní systém Awis, odolný terminál all in one AluPOS, termo tiskárna pro rychlý tisk účtenek

Arsana restaurant Arsana restaurant
(Hevlín)

Profesionální pokladní systém Awis formou prodeje. 2x Sestava PC Dell s dotykovým monitorem. Termo tiskárny na baru a v kuchyni.

Asia and Sushi Restaurant Asia and Sushi Restaurant
(Karlovy Vary)

Profesionální pokladní systém na dvou terminálech AluPos, propojený kanceláířskou licencí pro pohodlnou online správu systému. 3 termo tiskárny a záložní zdroje

Atelier Red & Wine Atelier Red & Wine
(Praha)

Pokladní systém AWIS instalovaný v atelieru vín na ulici Rošických v Praze. Systém dodán v kompletním provedení se dvěma tiskárnami.

BACARO vinotéka BACARO vinotéka
(Praha 3)

Nově otevřená vinotéka na Vinohradech. Personál používá profesionální pokladní systém AWIS. Současně s dodávkou systému byla dodána i thermo tiskárna.

Bageterie MatPet Bageterie MatPet
(Praha 9)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro s dotykovým monitorem, termo tiskárnou, zákaznickým displayem a pokladní zásuvkou formou prodeje.  

Balounova Restaurace Na Růžku Balounova Restaurace Na Růžku
(Praha )

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, pokladní terminál Alu Pos, termo tiskárny na baru i v kuchyni, záložní zdroj pro ochranu dat před kolísáním či výpadku. Instalováno přtíslušenství - čtečka magnetických karet. 

BAR BOMBARDINO BAR BOMBARDINO
(Nové Město na Moravě)

Pokladní systém pro bar s terminálem ALUPOS - odolné řešení pokladny pro barové prostředí.

BAR REGENT BAR REGENT
(Buchlovice, 687 08 )

Profesionální pokladní systém PEXESO propojený s mobilní termo tiskárnou Zonerych pro tisk účtenek. Pokladní systému funguje na tabletu s OS Android klientky

Bar U Milosrdných Bar U Milosrdných
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém Awis, pokladní terminál AluPos doplněný o integrovanou čtečku magnetických karet pro rychlé a efektivní přihlašování číšníků do systému, záložní zdroj pro ochranu dat před výpadky či kolísáním proudu, termo tiskárna pro rychlý tisk účtenek a kancelářská licence pro onlin

BISTRO Charlie - Aqua Sport Club Chodov BISTRO Charlie - Aqua Sport Club Chodov
(Praha 4, 149 00)

Profesionální all in one terminál Windows A10 s termo tiskárnou v kuchyni i na baru

bistropen s.r.o. bistropen s.r.o.
(Ostrava)

Krásná nově otevřená restaurace s otevřenou kuchyní přimo na Landeku. Tito dva mladí majitelé věří, že své zákazníky očarují svou kuchyní a kvalitou služeb. A u placení dostanete samozřejmě účtenku z pokladního systému - samozřejmě - AWIS. 

Borsk house s.r.o. Borsk house s.r.o.
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro spolu s PC Dell, dotykovým monitorem a termotiskárnou tvvoří pokladní sestavu, kterou používají v této restauraci. 

Botel Racek Botel Racek
(Praha)

Tradiční botel s restaurací kotvící na Podolském nábřeží. Instalována varianta AWIS gastro na stolní počítač Dell optiplex.

Bowling Bar Březňák - Pivovar Rampušák Bowling Bar Březňák - Pivovar Rampušák
(Dobruška)

Profesionální pokldní systém Awis GASTRO instalovaný na odolný all n one terminál AluPOS který je vybaven integrovanoui čtečkou magneticých karet která umožňuje rychlé a efektivní přihlašování číšníku na základě přidělených práv ale také pro evidenci VIP zákazníků které klient eviduje ve věrnostním modulu "Z&aacut

Café Baribal Café Baribal
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na HW klienta

Café Calma Café Calma
(Praha 6)

Instalace pokladního systému AWIS na vlastníá komponenty

Cafe Lava Cafe Lava
(Praha 8 - Ládví)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na odolný all in one terminál AluPOS s termo tiskárnou na rychlý tisk účtenek. Propojeno kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z notebooku majitele.

Café Lavande Café Lavande
(Kutná Hora)

Profesionální pokladní systém Awis GASTRO instalovaný na odolný all in one terminál AluPOS s termo tiskárnou a záložním zdrojem. Pokladní systém je propojen s kamerovým systémem pro ještě větší bezpečnostní opatření proti zaměstnaneckým ztrátám.

Café Vavřinec
(Roudnice nad Labem)

Jedná se o kavárnu v kompexu Amber Hotel Vavřinec. Využití profesionálního pokladního systému spolu se vzdáleným přístupem.

Caffé Retro Caffé Retro
(Frýdek-Místek)

Stylová retro kavárna s golfovým simulátorem. Instalován pokladní systém Awis včetně HW.

Camp Valdek Camp Valdek
(Valdek 8)

Profesionální pokladní sestava Awis Gastro, doplněn termo tiskárnou pro rychlý tisk objednávek do kuchyně a účtenek pro zákazníky

Capriccio Capriccio
(Praha 1)

Pokladní sestava Awis gastro dodaná do restaurace Capriccio v samotném centru Prahy. Sestava zahrnuje počítač DELL, dotykovou obrazovku a tiskárnu na bar. 

Centrum rostlinné stravy Slunce Centrum rostlinné stravy Slunce
(České Budějovice)

Profesionální pokladní sestava AWIS Gastro instalovaný na dvou voděodolných terminálech all in one AluPOS. Termo tiskárna je stejně jako záložní zdroj u každého terminálu, ale také v kuchyni. Obě pokladní sestavy majitelka spravuje ze svého notebooku z kancelářské licence v reálném čase.

Charles Bridge Restaurant Charles Bridge Restaurant
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro, instalovaný na 2 odolné all in one terminály AluPOS v restauraci a na zahrádce. Termo tiskárna je u každé pokladny i v kuchyni. 2x záložní zdroj, modul věrnostní systém Zákazníci a vše je propojeno kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z domova či kanceláře. Jednoduchou kontrolu tržeb a

Cheecup Cheecup
(Praha 9)

Instalace kompletního pokladního systému AWIS pro restaurační prostředí, varianta PC, tisk + dotykové LCD, bohaté další vybavení (tiskárny, monitory, pokladní z&aacut

Chilli Point
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, 2 pokladní stanice s tiskárnami i v kuchyni. Vše propojeno kancelářskou licencí kterou klient vzdáleně spravuje všechny 3 pobočky

Choco-Café U Červené židle Choco-Café U Červené židle
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS v rodinné čokoládovně a kavárně v centru Prahy, instalace provedena v souladu s kupní smlouvou.

Clover food Clover food
(Brno)

Japan&Vietnam restaurant formou fastfoodu. V prodejně je nainstalován pokladní systém Awis, PC s dotykovým monitorem a tiskárna vč. pokladní zásuvky.

Club Cabras Club Cabras
(Kroměříž)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro s věrnostním a provizním modulem. Termo tiskárny na baru i v kuchyni. Vše propojeno kancelářskou licencí aby majitelka mohla kompletně spravovat systém z pohodlí domova či kanceláře.

COMODO BAR RESTAURANT COMODO BAR RESTAURANT
(Brno)

 Vám přináší již od roku 2007 příjemnou atmosféru, čerstvé suroviny a originální receptury. V letních měsících můžete využít příjemné zahrádky s dětským koutkem. Každý týden připravujeme denní menu a pravidelně pro Vás chystáme Hot tip, což  je zvýhodněné jídlo i s přílohou. Odběratel ter

CUKRÁRNA - Jana a Petr Vondroušovi CUKRÁRNA - Jana a Petr Vondroušovi
(Rohovládova Bělá 53343)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalován na odolný terminál AluPos Red s integrovaným zákaznickým dosplayem a termo tiskárnou pro rychlý tisk účtenek. Propojeno s mobilním číšníkem PEXESO na tabletu Asus 7´. Toto vše propojené kancelářskou licencí pro online správu systému z notebooku

Cup and Cake Cup and Cake
(Praha 5)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro, instalovaný na 2 terminálech AluPOS s integrovaným zákaznickým displayem a čtečkou magnetických karet pro evidenci zákazníku ve věrnostním systému. Pokladna je rozšířena o modul "inventura pomocí váhy" a vše majitel spravuje ze svého notebooku vzdáleně

D.U.C. Havana Vieja Club D.U.C. Havana Vieja Club
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, 3x pokladný stanice AluPos s integrovanou čtečkou magnetických karet, zákaznickým displayem, záložní zdroje a kancelářskou licencí pro online správu systému.  

DafPaf s.r.o. DafPaf s.r.o.
(Praha)

Španělská restaurace v centru Prahy. Mají profesionální pokladní systém AWIS včetně síťových thermo tiskáren do kuchyně a baru. Systém se ovládá z termin&aa

DEJAVU Restauran DEJAVU Restauran
(Cheb)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro formou prodeje s možností odkupu. Pokladní sestava PC Dell, dotykovýmonitor a termo tiskárna

DRINK SERVIS s.r.o. DRINK SERVIS s.r.o.
(Brno)

Restaurace na Starobrněnské ulici, jedné z nejstarších ulic města Brna.Už adresa napovídá,že jde o místo s velkou historickou i gastronomickou minulostí. Nainstalovány 2x termin&"/"" lorem lorem & loremhjhk dsdfsdf " " "/"[""  sss $ ^^ & && &&& konec test 

Dvůr Hoffmeister Dvůr Hoffmeister
(Velké Číčovice)

Pokladní systém AWIS Gastro pro restaurační provoz a zařízení v malebné obci nedaleko Prahy, v příslušenství dodávky tiskárna a termokotoučky.

Enzo café Enzo café
(Mnichovo Hradiště)

Pokladní systém AWIS GASTRO do restaurace se vzdáleným přístupem z kanceláře, současně dodána další licence do druhé provozovny.

Galerie caffé Nebuchla Galerie caffé Nebuchla
(Brno)

Příjemné posezení v útulně schované kavárně s galerií. Dodání a instalace tabletu s pokladním systémem Pexeso pro operační systém Android.  Síťová tiskárna.

Gasthaus Zum Weissen Lamm Gasthaus Zum Weissen Lamm
(Langenlois)

Hostinec v rakouském Langenlois s 80 místy v restauraci a 50 místy na zahrádce. Instalován kompletní pokladní systém AWIS, který bude na sezónu rozšířen o modul ,,mobilní číšník".

GASTRO AMBROISIE s.r.o. GASTRO AMBROISIE s.r.o.
(Praha)

Prodej příslušenství k pokladnímu systému AWIS - termo kotoučky.

GASTRO KASTROL s.r.o. GASTRO KASTROL s.r.o.
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis, pokladní terminál AluPos v restauraci i na zahrádce, termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a objednávek v kuchyni a na baru, doplněné kancelářskou licencí pro online správu systému z kanceláři či domova.

Gastronomia Ligure Gastronomia Ligure
(Praha)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro - generování EAN kodů s váhou, síťové řešení pro 2 pokladny, bohaté příslušenství a vybavení, tiskárny.

GMI WORLD holding a.s. GMI WORLD holding a.s.
(Praha)

Restaurace v Jihlavě. Pokladní terminál All-in-one, termo tiskárny KH-300, licence Awis Gastro, kancelářská licence - on-line správa PS, modul věrnostní systém - zákaznické karty, slevy,bonusy,nabíjení kreditu, alternativa stravenek!

Go Sushi Go Sushi
(Praha 5)

Pokladní systém AWIS Gastro nastaven pro více skladů ve fast foodu se sushi výrobky australského stylu. POS terminál ALU s tiskárnou a propojením do kanceláře.

Hnízdo snů Hnízdo snů
(Hradec Králové)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro na odolném terminálu AluPOS s tiskárnou na baru i v kuchyni. 1x mobilní číšník AWIS Windows a kancelářská licence pro online správu systému

Hospoda Na Mýtince Hospoda Na Mýtince
(Knovíz )

Instalace pokladního systému AWIS Gastro včetně příslušenství (tiskárna) v Hospodě Na Mýtince v malebné obci Knovíz.

Hospůdka na schůdkách
(Praha)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro v Hospůdce na schůdkách ve Vršovicích v Praze. Na přání zákazníka bohaté příslušenství (tiskárna, čtečka magnetických karet, věrnostní systém, mapa stolů). Foto není k dispozici.

Hospůdka U Bílého beránka Hospůdka U Bílého beránka
(Uničov)

Prodej pokladní sestavy AWIS do hospůdky v Uničově, která se nachází v rohu hlavního náměstí. Dotykový monitor, počítač, termotiskárna. Příjemná hospůdka s domácí kuchyní. 

Hospůdka U Johna Hospůdka U Johna
(Dlouhá Loučka)

Prodej profesionálního pokladního systému AWIS pro krásnou rodinou restauraci. Součastí prodeje je i vzdálené připojení do kasy přes internet.

Hospůdka ve dvorku Hospůdka ve dvorku
(Chotěšov)

Rodinná restaurace v centru Chotěšova. Mají profesionální pokladní systém AWIS včetně PC DELL, dotykového monitoru a therno tiskárny. 

Host Restaurant Host Restaurant
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS a jeho instalace v provozovně zákazníka . Zprovoznění tisku do kuchyně a vzdáleného přístupu do pokladny. Dodán modul "kamery".

Hostinec Havránka Hostinec Havránka
(Pavlov)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro, instalovaný na all in one super odolný terminál AluPOS s termo tiskárnou na účtenky. Pokladní sysém je rozšířen o provizní a věrnostní modul.

Hostinec na dobrým místě Hostinec na dobrým místě
(Úvaly)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro pro restauraci, pokladní systém instalován v provozovně klienta, součástí dodávky bohaté příslušenství.

Hostinec U Henschů Hostinec U Henschů
(Křešice)

Dodávka pokladního systému AWIS pro restaurační provozy, dvakrát zásuvný modul - Mobilní číšník, další příslušenství.

Hostinec u Zajíce Hostinec u Zajíce
(Hnojník)

Tento krásný hostinec chtěl převzít kontrolu nad svým podnikáním a pořídil profesionální pokladní systém AWIS. Také si pořídili kancelářskou licenci, která jim umožňuje práci z domova na pozadí, tedy obsluha ani netuší, že při jejich práci může provozní v klidu naskladňovat.

HOSTINEC VE DVOŘE Vratimov HOSTINEC VE DVOŘE Vratimov
(Bohumín - Nový Bohumín)

Kompletní pokladní systém AWIS s tiskárnou a dalším příslušenstvím pro restaurační provoz.

Hotel a restaurace Alfa Hotel a restaurace Alfa
(Třebíč)

Pokladní systém AWIS Gastro pro hotel s restauračním provozem, součástí dodávky na přání zákazníka zásuvný model - Mapa podniku. Instalace na provozovně. Zajištěno školení pokladního systému.

Hotel a restaurace u Racka Hotel a restaurace u Racka
(Ostrožská Nová Ves - Dědina)

Pokladní systém AWIS, kombinace ALU POS, propojení na tiskárnu do kuchyně dle objednávky zákazníka.

HOTEL ČERTOVA CHATA HOTEL ČERTOVA CHATA
(Železná Ruda)

Profesionální pokladní systém PEXESO verze free s termo tiskárnou KH300

Hotel u Páva Hotel u Páva
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS v hotelové restauraci, zásuvný modul - mobilní číšník pro objednávky z pokojů hotelu.

Ing. Václav Heral - Autocamp Veveří Ing. Václav Heral - Autocamp Veveří
(Nové Hrady)

Pan ing. si objednal prodej DELL, LCD a 2 ks thermo tiskárny včetně pokladního systemu AWIS

Istanbul Kebab Istanbul Kebab
(Ústí nad Labem)

Pokladní systém AWIS pro fast food s pizzou, v dodávce kombinace PC DELL a dotykového monitoru.

Italská restaurace Erika Italská restaurace Erika
(Františkovy Lázně - Horní Lomany)

Kompletní pokladní systém AWIS Gastro pro restauraci, PC s dotykovou obrazovkou, v příslušenství tiskárna, instalace provedena v provozovně zákazníka.

J.A.M. 2012 s.r.o. J.A.M. 2012 s.r.o.
(Havířov - Podlesí)

Profesionální pokladní systém Awis nainstalovaný v nové restauraci U ledu v Havířově. Sestava obsahuje počítač Dell, dotykový monitor, termo tiskárnu objednávkových bonů v kuchyni a druhou termo tiskárnu účtenek na baru. 

Jalový dvůr, s.r.o. Jalový dvůr, s.r.o.
(Brno)

Instalace pokladního systému AWIS pro restaurační provozy, součástí dodávky další komponenty (čtečka, tiskárna, dotykový monitor).

James Dean cafe James Dean cafe
(Aš)

Profesionální pokladní systém Awis GASTRO instalovaný na PC Dell s dotykovým monitorem, termo tiskárnou a záložním zdrojem. Celá sestava je propojena s notebookem majitele pro pohodlnou správu systému z pohodlí domova či kanceláře.

Jazz Restaurant Jazz Restaurant
(Kladno)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro v Jazz restaurantu v centru města Kladna. Do HW vybavení patří profesionální dotykový terminál VariPos, tiskárna a záložní zdroj. 

JazzRockCaffe JazzRockCaffe
(Domažlice)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro, instalovaný na HW klienta.

Jídelna Kolbenka Jídelna Kolbenka
(Praha 9)

Profesioální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na HW klienta

JVS Pizza JVS Pizza
(Praha 3 - Žižkov)

Nabídka servisní smlouvy a novinek v oblasti pokladního systému AWIS.

Kavárna Barneo Kavárna Barneo
(Strakonice)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro s odolným all in one terminálem Alupos s integrovanou čtečkou magnetických karet pro přihlašování personálu a pro evidenci zákazníků ve věrnostním systému, o který si klient svou pokladní sestavu rozšířil. Termo tiskárna na baru i v kuchyni, záložní zdroj a kancelářská licence.

Kemp Rožnov pod Radhoštěm Kemp Rožnov pod Radhoštěm
(Rožnov pod Radhoštěm)

Prodej pokladního systému Awis pro restauraci v kempu v Rožnově pod Radhoštěm. Řešení obsahuje počítač Dell, dotykový monitor a tiskárnu účtenek.

KENTAUR MEDIA KENTAUR MEDIA
(Praha)

Pokladní systém AWIS Planner s termotiskárnou pro jazzové bluesové pódium pražské hudební scény podporující autorské hraní, mladé umělce a progresivní tvorbu.  

Kiin Modern Thai Restaurant Kiin Modern Thai Restaurant
(Praha 3)

Anglická verze pokladního systému AWIS s tiskárnou, printserverem, zásuvnými moduly pro Fast-Food restaurant.

KOSTELECKÝ a spol., veřejná obchodní společnost KOSTELECKÝ a spol., veřejná obchodní společnost
(Černá za Bory 2, Pardubice)

Mají licenci Pexeso a dodali jsme thermotiskárnu na tisk učtenek.

Kozlovna u komína
(Sedlčany)

V Sedlčanech nově otevřená podniková restaurace pivovaru Krušovice. Dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového displeje ALU POS a dvou thermo tiskáren.

Krčma Středověk Krčma Středověk
(Frýdek-Místek)

Pokladní systém AWIS pro restauraci, tiskárna do kuchyně. Další doplnění příslušenství nebo komponenty zákazní v současné době nepožaduje.

Krčma U sedmi Švábů Krčma U sedmi Švábů
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS pro restaurační provozy v provedení základní verze. Instalována možnost tisku objednávek do kuchyně na tiskárně na baru. Pokladní systém na Praze 1, pod Pražským hradem.

Křinický pivovar Křinický pivovar
(Krásná Lípa)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro v nově otevřeném Křinickém pivovaru, díky kterému je obnovena po letech tradice vaření piva ve městě Krásná Lípa. Pokladní systém AWIS je doplněn o bohaté příslušenství (tiskárna, čtečka magnetických karet, čtečka čárových kódů).

Kulový Blesk Kulový Blesk
(Praha 2)

Pokladní systém pro restauraci s tiskem do kuchyně. Později připojený druhý terminál pro obsluhu zahrádky.

La Forza La Forza
(Praha)

Dodávka pokladního systému AWIS GASTRO s příslušenstvím, 2x tiskárna s termokotoučky.

Lanškrounská Krčma Lanškrounská Krčma
(Lanškroun)

Stylové prostředí historické krčmy. Licence Awis Gastro rozšířená o mapu podniku, on-line správu pokladny a  modulu recepce. Vše instalováno na terminál All-in-one profesional Gastro. Dále zahrádka provozovny přes léto využívá mobilního číšníka.

Lázeňská restaurace Skalka Lázeňská restaurace Skalka
(Skalka)

V obci Skalka u Prostejova používají náš pokladní systém AWIS ve restauraci kterou provozuje obec. Pro svuj přehled používají také kancelářskou licenci. Ješte v obecním obchudku s rozličním zbožím mají nainstalován také pokladní systém pro evidenci skladových zásob.

Loving Hut spol. s r.o. Loving Hut spol. s r.o.
(Praha)

Pokladní systém AWIS pro fast food. Druhé připojení terminálu do zadní restaurační části provozovny. Na přání zákazníka nainstalována tiskárna v kuchyni.

Lucky Burger Lucky Burger
(Stříbro)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na voděodolný terminál AluPOS RED s tiskárnou v kuchyni i na baru. Systém je rozšířen o Věrnostní a provizní modul a vše majitel spravuje ze svého PC vzdáleně.

MAKE TOMORROW MAKE TOMORROW
(Praha)

Dodávka pokladního systému AWIS GASTRO v základním provedení bez příslušenství nebo dalších komponentů. 

Martina Pavelcová Martina Pavelcová
(Frýdek-Místek)

Pivní Pohotovost se rozhodla se připravit na EET a vybrala si profesionální pokladní systém AWIS. K její správě dokoupili i modul kancelářská licence, tedy mohou spravovat svá data i z pohodlí domova. 

Master grill Master grill
( TRUTNOV)

Prodejna rchlého občerstvení kde jsme nainstalovali pokladní systém PEXESO včetně síťové thermo tiskárny. 

MAXIM bar MAXIM bar
(Stod)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, věrnostní modul "Zákazníci" a termo tiskárna pro rychlý tisk účtů a objednávek

Meat & Greet burgerhouse Meat & Greet burgerhouse
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro formou prodeje s možností odkupu, instalovaný na odolný gastro terminál all in one AluPOS. Pokladní sestava s pokladní zásuvkou, tiskárnou na baru i v kuchyni, záložním zdrojem a kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z kanceláře či domova. Pokladní systém je obohacen o provizní a věrnostn

Modernizovaná jídelna Šestajovice Modernizovaná jídelna Šestajovice
(Šestajovice)

Pokladní sestava AWIS, dotykový monitor, pc Dell, tiskárna a čtečka čárových kódů. Propojení na gastronomickou váhu s automatickým odečtem váhy talířů.

Modřanský Biograf Modřanský Biograf
(Praha 12)

Profesionální pokladní systém AWIS instalovaný na HW klienta. Pokladní sestava je propojena s mobilním číšníkem pro maximálně efektivní objednávání na vytížené zahrádce.

Motorest Kukačka Motorest Kukačka
(Horní Životice)

Motorest Kukačka - instalalce pokladního systému AWIS Gastro a mobilního číšníka. Příjemný motorest na cestě mezi Horními Životicemi a Horním Benešovem.

Motorest Ohio Motorest Ohio
(Hořátev)

Tradiční motorest s velkou letní zahrádkou. Dlouhodobý pronájem pokladní sestavy Dotykový monitor, PC Dell, 2x Termotiskárna a profesionální pokladní systém AWIS.

Motorest U Formana Motorest U Formana
(Horní Loděnice)

Instalace pokladního systému AWIS pro restaurace, modul pro ubytování ,,Recepce", dodána další výbava a příslušenství.

Motorest U kanonýra Jabůrka Motorest U kanonýra Jabůrka
(Nechanice)

Pokladní systém AWIS s dodávkou termokotoučků dle přání zákazníka.

Mr. Grill s.r.o. Mr. Grill s.r.o.
(Otrokovice)

Síť Burger Wrap specialit. Profesionální pokladní systém AWIS. Špičkové dotykové terminály ALL - in -one, tiskárny thermo , kancelářská licence on-line správa PS, využití věrnostních karet v modulu zákazníci. Využití normování přo přípravě pokrmů.

Na Marjánce Na Marjánce
(Praha 6)

Pokladní systém AWIS pro restauraci s tiskem do kuchyně, dodávka základní verze, klient zatím nepožaduje další rozšíření příslušenství.

Na Ztracené Na Ztracené
(Praha 5)

Instalace kompletního pokladního systému AWIS, dotyková obrazovka, propojení na skladové hospodářství restaurace.

Nádražní restaurace Nádražní restaurace
(Kolín)

Pokladní systém AWIS s tiskárnou do kuchyně a POS terminálem ALU, další výbava a příslušenství součástí dodávky.  

Noodle - Pankrác Noodle - Pankrác
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na HW klienta. Pokladní systém je napojen na e-shop, díky kterému se objednávky z webu okamžitě namrkují do pokladního systému

NoodleTime NoodleTime
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na HW klienta. Pokladní systém je napojen na e-shop, díky kterému se objednávky z webu okamžitě namrkují do pokladního systému

Občanská Plovárna Občanská Plovárna
(Praha 1)

Instalace pokladního systému AWIS pro restaurace a kluby, celkem pět středisek, zároveň PDA modul mobilní číšník - komunikace Centrálním Modulem.

Obecní restaurace Obecní restaurace
(Dolní Bojanovice)

Obecní restaurace v Dolních Bojanovicích využíva náš pokladní systém s terminálom ALU-POS, a tiskárnami na objednávky na bare i v kuchyni. Restaurace má k dispozici 2 vyhrazené sály pro pořádání svateb, firemních akcí, večírků či rodinných oslav.

Originál Šenkovna Originál Šenkovna
(Praha 17)

V restauraci Originál Šenkovna pouzívají pro svou práci pokladní sestavu AWIS obsahující profesionální a odolný terminál ALU-POS, tiskárny KH300 a software AWIS Gastro. Pro maximální využití potenciálu svých zákazníků přidali též modul věrnostní systém a kartičky s logem, které dávají zákazníkům maxi

Patisserie Cafe Restaurant Patisserie Cafe Restaurant
(Praha)

Dodávka dvou  pokladních systémů AWIS pro restaurační provozy, zásuvný modul - Mobilní číšník, kancelářská licence 

Pension Větrník Pension Větrník
(Praha)

Prodej, dodávka a instalace pokladního systému AWIS Gastro v širokém rozsahu pro využití v restauračním provozu.

Penzion Alwin Penzion Alwin
(Chlumec nad Cidlinou)

Pokladní systém AWIS, rozšíření pro provoz plovárny, další příslušenství a licence. 

Penzion Blanka Penzion Blanka
(Nový Šaldorf-Sedlešovice)

Krásné prostředí rodinného penzionu s restaurací. Instalován terminál all-in-one, termotiskárna, software Awis gastro. 

Penzion Helios Penzion Helios
(Praha 9)

Dodávka pokladního systému AWIS v základní verzi, s příslušenstvím a další výbavou. 

Penzion Holšín Penzion Holšín
(Rosovice)

Luxusní penzion Hošín u Dobříše. V penzionu jsou naistalovány dvě pokladny s pokladním systémem Awis. Jedna pokladna je určená pro recepci penzionu včetně modulu recepce a druhá pokladna do restaurace včetně 4 ks mobilních číšníků.

Penzion Lutena Penzion Lutena
(Dolní Lutyně)

V krásném, nově zrekonstuovaném penzionu Lutena s luxusní restaurací jsme nainstalovali dva kompletní pokladní systémy. V restauraci je odolný all in one terminál AluPos, dva mobilní číšníci a dvě termo tiskárny - jedna na baru, druhá v kuchyni. Druhý pokladní systém též na terminálu AluPos plus mobilní číšník a tisk&aac

Penzion Malá Morávka Penzion Malá Morávka
(Malá Morávka)

Soukromý penzion v samém srdci Jeseníků si objednal profesionální pokladní systém AWIS včetně PC DELL, dotykového monitoru a thermo tiskárny.

Penzion na zámečku Penzion na zámečku
(Kaliště)

Profesionalní pokladní Systém Awis Gastro s modulem mapa stolů. Instalovaný hardware je dotykový terminál POS-3000 s tiskárnou účtenek a do kuchyně. Penzion se nachází v obci Kaliště.

Penzion Plzeňka Penzion Plzeňka
(Týn nad Vltavou)

Penzion s restaurací, kde mají mobilní číšníky s našim pokladním softwarem propojený na tisk objednávek v kuchyni.

Penzion Tereziiny Lázničky Penzion Tereziiny Lázničky
(Trhové Sviny 37401)

Profesionální poklnadí systém AWIS GAstro liocence instalovaná na odolný terminál ALUPOS s integrovanou čtečkou magnetických karet pro efektnivní přihlašování číšníků. Termo tiskárna a záložní zdroj jsou samozřejmostí.

Penzion U Kohoutka Penzion U Kohoutka
(Blatná)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na HW klienta.

Penzion U svaté Anny Penzion U svaté Anny
(Špindlerův Mlýn )

3 licence profesionálního pokladního systému Awis Gastro instalovaný na HW kienta. Pokladní software je rozšířen o modul "recepce"

Penzion U tří jasanů Penzion U tří jasanů
(Nový Šaldorf)

Penzion s ubytováním a vlastním vinným sklípkem v krásném prostředí vinařské oblasti Znojmo. Profesionální licence Awis Gastro včetně mapy podniku a on-line správy systému.

PHILLS TWENTY 7
(Praha 7)

 Evropská restaurace v Praze. Pokladní systém spolu se vzdáleným přístupem. 

Piri Piri Pub Piri Piri Pub
(Brno)

Prodej termo kotoučků pro restauraci v centru města Brna. Zákazník odebírá termo kotoučky od spolešnosti AWIS pro jejich skvělou cenu a rychlou dodací lhůtu.

Pivní bar a penzion Hendrycha Pivní bar a penzion Hendrycha
(Vrchlabí )

Pokladní systém AWIS pro použití v malém rodinném pivovaru - nainstalován formou prodeje. Součástí prodeje PC Dell s dotykovou obrazovkou.

Pivní Bar HENDRYCH Pivní Bar HENDRYCH
(Vrchlabí)

Pokladní systém AWIS pro použití v malém rodinném pivovaru - nainstalován formou prodeje. Součástí prodeje PC Dell s dotykovou obrazovkou.

Pivní stáj Pivní stáj
(Brno)

Odběratel termokotoučků.

Pivovar a restaurace Školička Pivovar a restaurace Školička
(Praha 9)

Pokladní systém AWIS ALU s propojením na tiskárnu do kuchyně a vzdáleným přístupem z kanceláře.

Pivovar Ježek - pivovarská restaurace Pivovar Ježek - pivovarská restaurace
(Jihlava)

Pokladní systém AWIS Gastro, 2x tablet s aplikací mobilní číšník, mobilní tiskárna pro obsluhu a další vybavení.

Pivovarská restaurace Jihlava Pivovarská restaurace Jihlava
(Jihlava)

Pokladní systém AWIS Gastro. Pivovar Jihlava vyrábí světlá spodně kvašená piva plzeňského typu. Pivo je dodáváno v běžných pivních lahvích o objemu 0,5l a v sudech KEG o objemu 50l a 30l. Instalace 3 pokladen a serveru pro pivovarskou restauraci.

Pivovarská Restaurace Na Rychtě Pivovarská Restaurace Na Rychtě
(Praha 9 – Horní Počernice)

Pokladní systém AWIS Gastro pro restaurační zařízení, dodávka včetně požadované výbavy a příslušenství k systému.

Pizza Sansiro Pizza Sansiro
(Kamenice u Velkých Popovic)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro formou prodeje s možným odkupem. Pokladní sestava s dotykovým monitore, termo tiskárnou na baru, kuchyni i na pizze pro efekt

Pizza SIDONIO Pizza SIDONIO
(Sokolov)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro s modulem rozvoz napojený na mobilní telefon pro efektivní objednávání jídel na rozvoz

Pizzburg s.r.o.
(Praha)

prodej AWIS+ rozvoz

Pizzerie
(Praha)
Pizzerie Abra Pizzerie Abra
(Teplice)

Profesionální pokladní systém AWIS prodaný formou prodeje. Prodej a instalace pro pizzerii, termo tiskárny na pultu i v kuchyni. Instalace a školení v Teplicích.

Pleasure Pub Pleasure Pub
(Rajhrad)

Dodávka a instalace kompletního pokladního systému AWIS pro známé zařízení v Rajhradě, součástí dodávky je tisk do kuchyně a zásuvný modul.

Podbrdská hospoda Podbrdská hospoda
(Bratkovice)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na vysoce odolné terminálu all in one AluPOS, termo tiskárna na účtenky a bony, záložní zdroj pro ochranu dat před kol

Podskalní mlýn Podskalní mlýn
(Ostopovice)

Restaurace a penzion s jízdárdou v klidném prostředí na kraji Brna. Software Awis Gastro na dotykové pokladně, tisk bonú i účtenek na 2 tiskárnách. Správa pokladny on-line.

Pohostinství Na Návsi Pohostinství Na Návsi
(Bošovice)

Prodej profesionálního pokladního systému AWIS pro pohostinství v centru Bošovíc. Součastí prodeje je i vzdálené připojení do kasy přes internet.

Posezení U Čiriny
(Praha 1)

Instalace profesionálního pokladního systému AWIS v restauraci u Čiriny v centru Prahy. Majitel si vybral pokladní systém AWIS jako vhodný nástroj pro urychlení servisu ve své restauraci a zároveň oceňuje jeho dohledové funkce. 

Posezení U Čiriny
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS s dvěmi tiskárnami, centrálním modulem

PURTES PURTES
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS instalovaný na dvou odolných terminálech AluPOS s integrovaným zkaznickým display, čtečkou magnetických karet pro evidenci věrných zákazníků ve věrnostním systému.

Radek Prokeš Radek Prokeš
(Brno)

Restaurace s 90 místy. Nainstalován profi software Awis Gastro na špičkový dotykový terminál ALL-IN-ONE, propojení na tiskárnu účtenek a tisk bonů pro kuchyni, mapa podniku součástí software.

Radniční Sklípek Radniční Sklípek
(Boží dar)

Pro pohoštění klientů v restauraci na Božím daru používají systém AWIS s terminálem ALU POS a propojením na váhu alkoholu pro snažší inventury.

Reastaurant U Macků Reastaurant U Macků
(Olomouc)

Naše restaurace se nachází v centru Svatého Kopečka v blízkosti barokní baziliky Navštívení Panny Marie a nedaleko ZOO, která patří k nejvíce navštěvovaným v České republice. Počátky rodinné restaurace se datují již od roku 1922. Najdete u nás příjemné prostředí k uspořádání rodinných oslav, svateb, več&iacu

Red Door Steakhouse Red Door Steakhouse
(Líbeznice)

Prodej profesionálního pokladního systému AWIS pro restaurace s propojením tiskárny do kuchyně.

Rekreační středisko Junior Rekreační středisko Junior
(294 02 Kněžmost)

Ve středisku mají ALU POS a dvě tiskárny na bar a do kuchyně. Současně se systémem si pořídili mapu stolů a recepci.

Restaurace "Na Sídlišti" Restaurace "Na Sídlišti"
(Kolín)

Pokladní systém AWIS a jeho instalace u zákazníka. Zprovoznění tisku do kuchyně současně se vzdáleným přístupem do pokladny - kancelářská licence.  

Restaurace - Hotel Dosedla Restaurace - Hotel Dosedla
(Okříšky)

V restauraci využitý terminál A-10 s vestavěnou tiskárnou a s pokladním systémem Pexeso. Tato jednoduchá aplikace na operačním systému Android zaručí pohodlnou a rychlou obsluhu.

Restaurace - Penzion Stadion Restaurace - Penzion Stadion
(Bystřice nad Olší)

Profesionální pokladní systém AWIS vyvinutý pro restaurační zařízení, s dálkovým přístupem a zásuvným modulem - Mapou podniku.

Restaurace a minipivovar Vildenbeg Restaurace a minipivovar Vildenbeg
(Viničné Šumice)

Restaurace a minipivovar Vildenberg s příjemným posezením, zahrádkou a dětským hřištěm. Instalován pokladní systém včetně HW.

Restaurace a penzion Kajetánka Restaurace a penzion Kajetánka
(Praha 6)

Známá restaurace v zámečku Kajetánka. Systém AWIS Gastro, 2x pokladna s PDA mobilními číšníky a mobilní wi-fi tiskárnou.

Restaurace a penzion Tiché údolí Restaurace a penzion Tiché údolí
(Roztoky)

Pokladní systém AWIS pro restauraci a penzion propojený s tiskárnou do kuchyně a objednávky pomocí mobilních číšníků.

Restaurace a pizzerie Staříč Restaurace a pizzerie Staříč
(Krmelín)

Jednoduchý a přehledný pokladní systém Pexeso najdete právě v této provozovně, kde si můžete zahrát adventure golf, bowling a dát si skvělou pizzu. 

Restaurace a pizzerie Teodoro Restaurace a pizzerie Teodoro
(Praha)

Dodávka a instalace pokladního systému AWIS-2x POS terminál s propojením do kanceláře a tiskem objednávek v kuchyni, tiskárna, termokotoučky a další komponenty. 

Restaurace ABC Restaurace ABC
(Praha-Braník)

Pokladní systém AWIS Gastro pro restaurační zařízení, systém dodán s komponenty dle požadavku klienta, instalace na provozovně.

Restaurace Andělská křídla Restaurace Andělská křídla
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis, instalovaný na HW klienta. Dvě prodejní stanice propojené se stejným skladem, termo tiskárny v kuchyni, pizze i baru

Restaurace Andělská křídla Restaurace Andělská křídla
(Praha 10)

Profesionální pokladní systém Awis instalovaný na dva terminály klienta ve dvou patrech restaurace.

Restaurace AVE Restaurace AVE
(Chomutov)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na HW klienta. Doplněno termo tiskárnou pro rychlý tisk účtenek a bonů

Restaurace BESÍDKA Restaurace BESÍDKA
(Slavonice)

Pokladní systém AWIS pro hotel s restauračním provozem, součástí dodávky na přání zákazníka zásuvný model - Mapa podniku, další licence.

Restaurace Bokovka Restaurace Bokovka
(Praha 5)

Pokladní systém AWIS GASTRO pro plzeňskou restauraci v Praze, se dvěma terminály ALU, mobilními číšníky, serverové řešení, další zásuvné moduly.

Restaurace Buket Restaurace Buket
(Praha 2)

Pokladní systém PEXESO na tabletu 7´ s ethernetovou termo tiskárnou.

Restaurace Buštěhrad Restaurace Buštěhrad
(Buštěhrad)

Pokladní systém AWIS, kompletní instalace kamer, tisk do kuchyně, zprovoznění vzdáleného přístupu. Zaškolení obsluhy a majitele zdarma.  

Restaurace Cartouche Restaurace Cartouche
(Praha 1)

V restauraci byla rozvedena lokální počítačová sít včetně připojení k wifi pro hosty. Současně jsme dodali profesionální pokladní systém AWIS včetně kancelářské licence. Systém je provozován na našem zařízení ALU POS. Součástí dodávky byly i tiskárny na tisk bonu v kuchyni a na baru. 

Restaurace Černý jelen Restaurace Černý jelen
(Praha 2)

Pokladní systém AWIS Gastro s terminálem ALUPOS, propojením s tiskem do kuchyně a manažerskou licencí v kanceláři. Instalace proveden v provozovně zákazníka.

Restaurace Červený drak Restaurace Červený drak
(Praha)

Profesionální pokladní sestava Awis gastro, 2 ethernetové termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a objednávek na baru i v kuchyni. Toto vše zaopatřeno servisní smlouvou na roční období

Restaurace CLUB Restaurace CLUB
(Zábřeh na moravě)

Prodej profesionálního pokladního systému Awis Gastro pro restauraci propojený kancelářskou licencí pro pohodlnou online editaci systému

Restaurace Club Školka Restaurace Club Školka
(Praha 4)

Profesionální pokladní systém Awis, řešený pokladní stanicí All In One - AluPos, 2x termo tiskárna na baru a v kuchyni. Systém rozšířen věrnostním modulem, mapou stolů a provizním systémem

Restaurace DEVON Restaurace DEVON
(Březina u Brna)

Profesionální pokladní systém Awis gastro instalovaný na HW klienta

Restaurace DOBRÝCH ČASŮ
(Tábor,390 02)

Prodej profesionálního pokladního systému AWIS pro restaurace, se záložním zdrojem a tiskárnou na baru i v kuchyni

Restaurace Ene Bene Restaurace Ene Bene
(Praha 9)

Dodávka dvou pokladních systémů AWIS - Gastro v základním provedení a další licence pro 2 provozovny.

Restaurace Fit Foodie Restaurace Fit Foodie
(Zlin)

Nově otevřená restaurace. Dodán profesionální pokladní systém AWIS Gasro, špičkový terminál All-in-one, 4x tiskárna, 2x app mobilní číšník včetně mob. wifi tiskáren, kancelářská licence pro on-line správu PS. 

Restaurace Flora Restaurace Flora
(Přelouč)

Restaurace v centru Přelouče. Obsluha používá pokladní systém AWIS s jednou ALU POSkou a dva mobilní číšníky o tisk se starají dvě thermo tiskárny - jedna na baru a druhá

restaurace Giostra restaurace Giostra
(Praha)

Nově otevřená italská restaurace v centru Prahy. Pro personál je připraven profesionální pokladní systém AWIS s kancelářskou licencí fungující na PC Dell, LCD monitoru a thermotiskárny. 

Restaurace Gloria Restaurace Gloria
(Chrastava)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro. Instalace na vlastní hardware zákazníka. Instalace pokladny, mobilního číšníka na provozovně zákazníka.

Restaurace Green Club Restaurace Green Club
(Praha)

Instalace pokladního systému AWIS v historické restauraci s posezením na výjimečné zahrádce pod klenbou stoletých akátů s výhledem na rybník v obci Turs.

Restaurace Havelka Restaurace Havelka
(Praha)

Pokladní systém AWIS instalovaný v restauraci Havelka v centru Prahy. Pokladní sestavabyla instalována prozatím bez dalších modulů.

Restaurace Husinec Restaurace Husinec
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS Gastro určený pro restaurační zařízení, propojení do kuchyně a druhého výčepu u zahrádky. Patro ovládá 2x zásuvný modul. Bohatá výbava na přání zákazníka (tiskárna, čtečka magnetických karet, mobilní číšník)

Restaurace I Love Mama Restaurace I Love Mama
(Praha 2)

Pokladní systém AWIS určený pro restaurační zařízení, nainstalován v souladu s přáním zákazníka na vlastní HW.

Restaurace Kamenný kříž Restaurace Kamenný kříž
(Velké Popovice)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro, instalovaný na HW klienta. Tiskárna v kuchyni i na baru.

Restaurace Kamenný Most Restaurace Kamenný Most
(Praha)

Pokladní systém AWIS, kombinace ALUPOS s propojením na tiskárnu do kuchyně a vzdáleným přístupem z kanceláře.

Restaurace kavárna Eva Restaurace kavárna Eva
(Česká Třebová)

Pokladní systém Awis gastro pro nově otevřenou restauraci v centru České Třebové. Součástí řešení jsou i dva mobilní číšníci a jedna kompaktní přenosná bluetooth tiskárna.

Restaurace KD Restaurace KD
(Petřvald)

V restauraci v KD Petřvald využívaju naši aplikaci na android Pexeso a bluetooth tiskárnu pri rozvoze obědu a následném markování.

Restaurace Krakovská Restaurace Krakovská
(Praha)

V resturaci na Krakovské v Praze používají náš pokladní systém na platforme iOS na ich vlastních iPadoch.

Restaurace Kravinec Restaurace Kravinec
(Černotín 61)

Instalace profesionálního pokladního systému AWIS v zájezdní restauraci Kravinec v malebné obci Dnešice. Instalována byla designová pokladna ALU-POS a dále klient objednává kamerové řešení propojené na pokladní systém.

Restaurace Kroměříž Restaurace Kroměříž
(Kroměříž)

Instalace pokladny a pokladního systému AWIS v provozovně zákazníka v souladu s jeho objednávkou dalšího příslušenství a vybavení.

Restaurace Lazebna
(Český Krumlov)

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně. Zahrádka pro 120 hostů  

Restaurace Legal Restaurace Legal
(Praha 4 Modřany)

Pokladní systém AWIS - Restaurace, připravený pro instalaci PDA - mobilní číšník v letní sezóně, bohaté příslušenství k pokladnímu systému.

Restaurace Letiště Klatovy Restaurace Letiště Klatovy
(Klatovy 339 01)

Profesionální pokladní ysystém AWIS na odolném terminálu all in one AluPOS. Pokladní sestava se záložním zdrojem a termo tiskárnou

Restaurace Liďák Restaurace Liďák
(Řevnice)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro pro restaurace. Na přání zákazníka bohatá výbava -  mobilní číšník a modul pro ubytování ,,recepce".

Restaurace Lidová Zahrada Restaurace Lidová Zahrada
(Varnsdorf)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na PC Dell s dotykovým monitorem a termo tiskárnou na rychlý tisk bonů a účtenek.

Restaurace Macelis Restaurace Macelis
(České Budějovice)

Popkladní systém AWIS Gastro formou prodeje, sestava PC Dell a dotykový monitor s propojením na tiskárnu do kuchyně.

Restaurace MAJA Restaurace MAJA
(Zlín)

Pokladní systém AWIS Gastro pro restauraci, PC s dotykovou obrazovkou, tiskárna, instalace provedena v provozovně zákazníka.

Restaurace Maják Restaurace Maják
(Roudnice nad Labem)

Profesionální pokladní systém řešený pomocí dvou odolných terminálů AluPos, doplněné záložním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu, 3x ethernetová termo tiskárna pro rychlý tisk objednávek i účtenek a 2 kancelářská licence pro online správu pokladního systému z pohodlí domova či kancel&a

Restaurace Majerův dvůr Restaurace Majerův dvůr
(Rožnov pod Radhoštěm)

Profesionální pokladní systém, odolný terminál AluPos, záložní zdroj pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu a termo tiskárna pro rychlý tisk bonů a účtenek. Pokladní systém propojený kancelářskou licencí pro online správu systému z kanceláře či domova

Restaurace Maříž Restaurace Maříž
(Slavonice)

Pokladní systém AWIS s PC Dell, dotykovým monitorem a termo tiskárnou, rozšířený věrnostním modulem

Restaurace Mlejn Restaurace Mlejn
(Praha)

Pokladní systém AWIS GASTRO, instalace pokladního systému v provozovně zákazníka a zprovoznění tisku do kuchyně. Instalace vzdáleného přístupu do pokladny.

Restaurace Na Břehu Restaurace Na Břehu
(Praha)

Pokladní systém AWIS do restaurací, plus provedení školení vybraného personálu k obsluze pokladního systému.

Restaurace Na břehu Restaurace Na břehu
(Praha)

Pokladní systém AWIS instalovaný v restauraci Na Břehu v centru Prahy. 

Restaurace Na Fojtství Restaurace Na Fojtství
(Frýdek - Místek)

Dodávka kompletního pokladního systému AWIS pro známou restauraci a pizzerii s velkou letní terasou a pravou italskou pecí. 

Restaurace Na Hradčanské Restaurace Na Hradčanské
(Praha 6)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, řešený pokladní stanicí AluPos s kancelářskou licencí pro online vzdálený přístup, termo tiskárnou pro tisk účtenek na baru a ethernetovou termo tiskárnou pro tisk objednávek v kuchyni

Restaurace Na Hradě Restaurace Na Hradě
(Hradec Králové)

Dodávka a instalace pokladního systému AWIS Gastro pro Restauraci Na Hradě v Hradci Králové. Instalce pokladny a mobilního číšníka na provozovně zákazníka.

Restaurace na Knoflíku Restaurace na Knoflíku
(Brno)

Dodávka pokladních termokotoučků pro nově otevřenou brněnskou restauraci Na Knoflíku, nabízející osobitou atmosféru přímo v centru Brna na ulici Běhounská. 

Restaurace na Náměstí Restaurace na Náměstí
(Mníšek pod Brdy)

Tradiční restaurace ve Stříbrné lhotě. Zakoupen Profesionální pokladní systém AWIS, pokladna ALU-POS, jedna tiskárna a kancelářská licence sloužící ke vzdálené správě systému.

Restaurace Na Pekárně Restaurace Na Pekárně
(Čakovičky)

Instalace kompletního pokladního systému AWIS pro restaurační provozy, další příslušenství a vybavení, školení personálu.

Restaurace Na sídlišti Restaurace Na sídlišti
(Lysá nad Labem)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, PC Dell s dotykovým monitorem a termo tiskárnou na tisk účtenek a bonů

Restaurace Na Staré Restaurace Na Staré
(Rudná u Prahy)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro formou prodeje s možností odkupu. HW je použit PC Dell s dotykovým monitorem, tiskárnou na baru i v kuchyni a vše majitel ovládá z kancelářské licence online

Restaurace na staré ráně
(Praha)

Dodávka a instalace kompletního pokladního systému AWIS s bohatým příslušenstvím (tiskárna, záložní zdroj, licence, další výbava).

Restaurace Na Staré Ráně Restaurace Na Staré Ráně
(Praha - Vysočany)

Restaurace skupiny Tři Sestry: pokladní systém AWIS Gastro, dvě dotykové pokladny, dvě tiskárny účtenek a tiskárna objednávek v kuchyni.

Restaurace Na Tahu Restaurace Na Tahu
(Trhové Sviny)

Pokladní systém AWIS stánek, zkompletován v kanceláři a odeslán poštou.

Restaurace Na Ztracené Restaurace Na Ztracené
(Praha 5)

Pokladní systém AWIS  určený pro restaurační provozy, kompletní příslušenství (dotykový monitor, tiskárna a další).

Restaurace Nad Šárkou Restaurace Nad Šárkou
(Praha 6)

Pokladní systém AWIS určený pro restaurace, v příslušenství tisk do kuchyně a vzdálený přístup do kanceláře, zásuvný modul - Mapa podniku.

Restaurace Original 1869 Flora Restaurace Original 1869 Flora
(Kladno)

Do provozovny instalována pokladní sestava pc Dell+dotykový monitor. Společně s termotiskárnou a čtečkou magnetických karet pro přihlášení uživatelů tvoří plnohodnotný kompakt vhodný pro tento provoz.

Restaurace Palanda Restaurace Palanda
(Praha)

Restaurace v centru Prahy vedle Bílé Labutě. Silný provoz přes obědy. Pokladní systémy AWIS, síťová verze.

Restaurace penzion U námořníka Restaurace penzion U námořníka
(Hukvaldy)

U klienta je nainstalován profesionální pokladní systém Awis gastro. Sestava se skládá z odolného all in one terminálu AluPos a tiskárny účtenek.

Restaurace Pod Starou radnicí Restaurace Pod Starou radnicí
(Havlíčkův Brod 580 01 )

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na PC Dell s dotykovým monitorem a termo tiskárnou. Kancelářská licence pro vzdálenou správu systému je instalována na notebook provozního.

Restaurace Podolka Restaurace Podolka
(Praha - Zbraslav)

Instalace profesionálního pokladního systému AWIS v Restauraci Podolka která je v krásných prostorách hotelu Darwin pod komíny bývalého zbraslavského pivovaru.

Restaurace Podskalská celnice na Výtoni Restaurace Podskalská celnice na Výtoni
(Praha)

Instalace pokladního systému AWIS v historické restauraci na Výtoni - původní celnici na břehu Vltavy Prahy.

Restaurace Pohoda Restaurace Pohoda
(Brno)

Profesionální pokladní systém AWIS  určený pro restaurační provozy, kompletní příslušenství dle přání zákazníka (monitor, tiskárna a další)

Restaurace ProVáz Restaurace ProVáz
(Opava)

V restauraci ProVáz využívají náš pokladní systém AWIS na dotykovom monitore. Restaurace s tradiční českou kuchyní, skvělým pivečkem a příjemnou obsluhou.

Restaurace Racek Restaurace Racek
(Luhačovice)

Naše nově zrekonstruovaná restaurace se nachází v centru největších moravských lázní - Luhačovice.Navštívit nás můžete během každodenní otevírací doby od 11 do 24 hod přímo nad lázeňskou kolonádou, naproti hotelu Jurkovičův dům. Instalován pokladní systém AWIS včetně HW a modulu Mobilní číšník.

restaurace RADAVA restaurace RADAVA
(Praha 7)

Profesionální pokladní sestava Awis Gastro pracující na PC DELL a dotykovém LCD  doplněn termo tiskárnou pro rychlý tisk objednávek do kuchyně a účtenek pro zákazníky

Restaurace Radnice Restaurace Radnice
(Brtnice)

Profesionální pokladní systém pro restaurace realizovaný PC s dotykovou obrazovkou a tiskárnou.

Restaurace Ráj Restaurace Ráj
(Praha 10)

Pokladní systém AWIS do restaurace s tiskem do kuchyně a vzdáleným přístupem do kanceláře, další vybavení a příslušenství dodáno dle požadavku klienta.

Restaurace Rebel Restaurace Rebel
(Roudnice nad Labem)

Pokladní systém AWIS instalovaný v nově otevřené restauraci v Roudnici nad Labem. Restaurace Rebel je moderně zařízena a také z toho důvodu majitel vážně uvažuje o zakoupení mobilního číšníka pro zrychlení servisu.

Restaurace Rozmarýnka Restaurace Rozmarýnka
(Trutnov vnitřní město)

Profesionální pokladní systém Awis gastro s propracovaným skladovým hospodářstvím, termo tiskárnou účtenek a záložním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu

Restaurace Šalanda Restaurace Šalanda
(Příbram)

V Příbrami nově otevřená podniková restaurace pivovaru Krušovice. Dodán profesionální pokladní systém AWIS včetně dotykového displeje ALU POS a dvou thermo tiskáren. 

Restaurace Sklípek Za Lyžárnou Restaurace Sklípek Za Lyžárnou
(Jilemnice u Vrchlabí)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro formou dlouhodobého pronájmu s možností odkupu pokladní sestavy Dell a dotykového monitoru, tiskárna na baru i v kuchyni. Vše je spravováno z kancelářské licence, která je instalována na notebook majitele.

Restaurace Snaha Restaurace Snaha
(Vsetín)

Pokladní systém AWIS Gastro pro restaurace v základní sestavě. Financování přes společnost ESSOX. Instalce systému na provozovně zákazníka.

Restaurace SOTES Sokolov Restaurace SOTES Sokolov
(Sokolov)

Profesionální pokladní systém AWIS instalovaný v malé restauraci u sportovního areálu v Sokolově. Systém je provozován na PC Dell s dotykovým displejem, pokladní zásuvkou a tiskárnou.

Restaurace Sport Restaurace Sport
(Kroměříž)

Kompletní pokladní systém AWIS Gastro pro restauraci s propojením tisků do kuchyně a mobilním číšníkem. POS terminál ALU.

Restaurace Stará Pošta Restaurace Stará Pošta
(Zdiby)

Profesionální poladní systém AWIS Gastro instalovaný na vysoce výkoném all in one terminálu Wincor, tiskárny na baru i v kuchyni, jeden mobilní číšník na Windows tabletu 8´ se speciálním pouzdrem pro číšníky.

Restaurace Staré Čechy
(Praha)

Pokladní systém AWIS vyvinutý pro restaurační provozy, s tiskem do kuchyně prostřednictvím dvou tiskáren, bohaté příslušenství.

Restaurace Tacl Holešov Restaurace Tacl Holešov
(Holešov)

Pokladní licence Awis Gastro. Pokladna All-in-one, tiskárna pro bar a  kuchyň. Přesné evidování skladů, receptur a normování produktů.

restaurace Toth restaurace Toth
(54955 Žďár nad Metují)

Prodej PC Dell, LCD monitor 15 dotykový, 2 x thermo tiskárna, 20 x thermo kotučky  kancelářská licence

Restaurace Trilobit Restaurace Trilobit
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS pro restauraci s propojením na kamerový systém a vzdáleným přístupem.Výměna pokladního systému rKeeper.

Restaurace U Anděla Restaurace U Anděla
(Planá nad Lužnicí)

Prodej profesionálního pokladního systému AWIS pro restaurace, se záložním zdrojem a tiskárnou na baru i v kuchyni

Restaurace U Betlémské kaple Restaurace U Betlémské kaple
(Praha 1)

Profesionální pokladní systém AWIS gastro formou prodeje s možností odkupu. Pokladní sestava z repasovaného PC Dell, dotykového monitoru a tiskárnou na baru i v kuchyni. Vše je propojeno kancelářskou licencí pro pohodlnou online správu systému z kanceláře či domova a to i včetně nadstaveb základního systému v podobě Věrnostního a Provizního modulu

Restaurace U Bohouše Restaurace U Bohouše
(Praha 2)

Dotykový terminál, pokladní systém AWIS, instalace provedena v provozovně klienta, součástí dodávky další komponenty pokladního systému.

Restaurace U Camprů Restaurace U Camprů
(Droužkovice)

Pokladní systém AWIS - bar, restaurant, součástí dodávky rovněž výbava a další komponenty. 

Restaurace U Čerta Restaurace U Čerta
(Praha 8)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na HW klienta. Pokladní sestava je rozšířena o mobilního číšníka s Windows tabletem dodaným společností AWIS, modulem Mapa podniku a věrnostním modulem Záakazníci.

Restaurace U čerta Restaurace U čerta
(Praha)

Pan majitel využil možnosti pronajmout si pokladní systém Pexeso. Přišel mu velmi jednoduchý, intuitivní a přhledný. Libilo se mu i grafické zpracování pokladního systému. 

Restaurace U Dobré Myšlenky Restaurace U Dobré Myšlenky
(Praha 2)

Pokladní systém AWIS pro restaurační provoz s příslušenstvím (server, PC v kanceláři, kompletní zprovoznění WiFi sítí, tisk bonů na baru a do kuchyně).

Restaurace U Draka Restaurace U Draka
(Praha)

Dodávka pokladního systému AWIS GASTRO, bohatá další výbava na přání zákazníka (tiskárna, termokotoučky, záložní zdroj a další).

Restaurace U Háďátka Restaurace U Háďátka
(Trutnov)

Pokladní systém AWIS pro restauraci. Základní verze - v příslušenství tiskárna s termokotoučky, záložní zdroj, monitor a další nezbytné vybavení.

Restaurace u Jánů na Karlštejně Restaurace u Jánů na Karlštejně
(Praha)

Instalace pokladního systému na hradě Karlštejn. AWIS Gastro v provozovně zákazníka včetně zapojení objednaných komponentů a tiskárny. Školení obsluhu a vedení. Kontrola a oprava rozvodu sití.

Restaurace U Kaštanů Jarov Restaurace U Kaštanů Jarov
(Praha)

Pokladní systém AWIS, v příslušenství tiskárna s termokotoučky, instalace provedena v provozovně zákazníka.

Restaurace U Kerama Restaurace U Kerama
(Česká Lípa)

Pokladní systém AWIS Gastro pro restaurace s mobilním číšníkem včetně příslušenství (tiskárna, čtečka magnetických karet).

Restaurace U kocoura Restaurace U kocoura
(Solnice)

Profesiopnální pokladní systém Awis instalovaný na HW klienta

Restaurace u Kojota Restaurace u Kojota
(Most)

V naši restauraci s velkou zahrádkou nám pokladní systém AWIS a jeho mobilní číšníci ulehčili a zrychlili práci a tím máme o mnoho více spokojenějších zákazníků. 

Restaurace U krávy a BarBar Restaurace U krávy a BarBar
(Vysoké Mýto)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro ve dvou patrech na dvou terminálech. Termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a bonnů, záložní zdroje a kancelářská licence pro pohodlnou online správu systému z domova či kanceláře

Restaurace U Mertů Restaurace U Mertů
(Kuřim)

Instalace pokladního systému do Restaurace U Mertů v Kuřimi. V podniku je i sál pro pořádání společenských akcí a oslav.

Restaurace U Mikuláše Restaurace U Mikuláše
(Znojmo)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro formou prodeje na vysoce odolném terminálu All in one AluPOS, 2x termo tiskárna na bar a do kuchyně. Vše propojeno kancelářskou licencí

Restaurace U Modré boty Restaurace U Modré boty
(Praha)

Nově otevřená restaurace pod Karlovým mostem. Mají 2x ALU POS, 3 x thermotiskárnu včetně rozvodu do kuchyně a kancelářská licence pro vedoucího. 

Restaurace U Modré boty Restaurace U Modré boty
(Praha)

Nově otevřená restaurace přímo před Karlovým mostem. Pronájem pokladní sestavy - Pokladní systém AWIS, Dotykový monitor, PC Dell, Termotiskárna jak na baru, tak v kuchyni.

Restaurace U Motýla Restaurace U Motýla
(Praha)

Dodávka pokladního systému AWIS GASTRO, v příslušenství tiskárna s termokotoučky, čtečka čárového kódu, instalace provedena u klienta.

Restaurace U Nemocnice Restaurace U Nemocnice
(Kroměříž)

Pokladní systém AWIS určený pro restauraci se specifickými úpravami v modulu rozvoz včetně automatických objednávak z internetu.

Restaurace U Nováků Restaurace U Nováků
(Holýšov, 34562)

Profesionální pokladní systém AWIS pro restaurační zařízení, All in one, podle přání klienta PC s tiskem do kuchyně, současně dodávka Wind Touch.

Restaurace U Oráče Restaurace U Oráče
(Dobrá u Frýdku-Místku)

Restaurace u hlavní cesty v obci Dobrá se širokým výběrem jídel. Instalován pokladní systém AWIS vč. 2 tiskáren a záložního zdroje. Řešeno formou prodeje.

Restaurace U papouška Restaurace U papouška
(Dolní Bousov 29404)

Profesionální pokladní systém Awis GASTRO, instalovaný na HW klienta. Dotykový monitor s jehličkovou tiskárnou na baru i v kuchyni. Vše je propojeno kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z PC majitele.

Restaurace U převozu - Vranovská pláž Restaurace U převozu - Vranovská pláž
(Budkov)

Profesionální pokladní systém se software Awis Gastro nainstalován na špičkovém odolném terminálu All-in-one s propojením na tiskárnu účtenek a objednávek do kuchyně. Využíta též aplikace on-line správa systému - stálý přehled na provozovnou a pohybem v pokladně

Restaurace U Rumpálu Restaurace U Rumpálu
(Praha 1)

Instalace pokladního systému AWIS v Restauraci U Rumpálu. Mezi HW vybavení patří PC stanice Dell, dotykový monitor a pokladní tiskárna.

Restaurace U Staletých lip Restaurace U Staletých lip
(Rooseveltova 364/17)

Profesionální pokladní systém Awis instalovaný na klientův HW. SW je propojen kancelářskou licencí pro pohodlnou správu systému z domova či kanceláře

Restaurace U sv. Jakuba Restaurace U sv. Jakuba
(Nučice)

Instalace pokladního systému AWIS Gastro ve vyhlášené restauraci u sv. Jakuba v Nučicích u Prahy. Na přání zákazníka instalace bohatého příslušenství (tiskárna, čtečka magnetických karet).

Restaurace u Svatého Jana Restaurace u Svatého Jana
(Štítná nad Vláří-Popov)

Pokladní systém AWIS Planner - Restaurace. Zkompletovaný v kanceláři, odeslaný na dobírku včetně příslušenství. 

Restaurace U Trojánků Restaurace U Trojánků
(Ohrobec)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na PC klienta. Dodán dotykový monitor, záložní zdroj, termo tiskárna pro rychlý tisk bonů a účtenek. Vše

Restaurace U Vodárny Restaurace U Vodárny
(Nymburk)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na PC Dell s dotykovým monitorem. Sestava je obohacena o termo tiskárnu na bony do kuchyně, čtečku magnetických karet pro evidenci číšníků a "Věrnostní modul "

Restaurace U Zachů Restaurace U Zachů
(Praha 3 - Vinohrady)

Pokladní software AWIS Gastro včteně vzdáleného připojení pro pohodlnou editaci systému přes internet. 

Restaurace U Zelingerů Restaurace U Zelingerů
(Dobruška)

Software AWIS, nainstalován na vlastní terminál zákazníka, zaškolení zdarma, příslušenství a další výbava.

Restaurace U Zmeškalů Restaurace U Zmeškalů
(Brandýs nad Labem)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro propojen kancelářskou licencí pro online správu pokladního systému z kanceláře, vybaven ethernetovou tiskárnou pro rychlý tisk bonů v kuchyni a záložním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu

Restaurace U Zrcadla Restaurace U Zrcadla
(Březno, okr. Chomutov)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro formou dlouhodobého pronájmu s možností odkupu, instalovaný na sestavu Dell se záložním zdrojem, mobilním číšníkem a tiskárnou na baru i za pasem číšníků.

Restaurace Ukrajinsky Dvůr Restaurace Ukrajinsky Dvůr
(Kralupy nad Vltavou)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro formou prodeje. Pokladní sestava s dotykovým monitorem, záložním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním či výpadky proudu

Restaurace V PIVOVAŘE Restaurace V PIVOVAŘE
(Poděbrady)

Profesionální pokladní systém Awis, doplněn 2x mobilní číšník PEXESO pro rychlé a efektivní objednávání na zahrádce.

restaurace v Radnici restaurace v Radnici
(Rovensko pod Troskami)

Restaurace na náměstí v Rovensku pod Troskama. Používají pokladní systém AWIS, včetně rezervačního systému pro penzion. Systém používají na ALU POS včetně thermotiskárny. K vzdálenému přístupu do systému používají kancelářskou licenci. 

Restaurace Vignetta Restaurace Vignetta
(Rokycany - Plzeňské Předměstí)

Pokladní systém AWIS určený pro restaurační provozy, bar, dodávka obsahuje další příslušenství (tiskárny s termokotoučky, záložní zdroj a monitor).

Restaurace Wechův Dvůr Restaurace Wechův Dvůr
(Kroměříž)

Pokladní systém AWIS s dalším vybavením a komponenty, zásuvný modul - mapa stolů, v příslušenství čtečka čárových kódů a tiskárna s termokotoučky.

Restaurace Wings Restaurace Wings
(Brno)

Dodávka pokladních termokotoučků do příjemné, menší ale hlavně útulné hospůdky na Václavské ulici na Starém Brně. Hospůdka se nachází poblíž zastávek tramvaje č.1 Hybešova a Václavská.

Restaurace Za lesem Restaurace Za lesem
(Havířov)

Prodej profesionálního pokladního systému Awis pro restauraci propojený kancelářskou licencí pro pohodlnou online editaci systému.

Reštaurácia Prima Reštaurácia Prima
(Čadca)

Ponúkama zabezpečenie stravovania zamestnancov. Organizuje spoločenské akcie, rodinné akcie, či svatby. V reštaurácií používajú náš pokladničný systém s fiskálnou tlačiarnou od fy Varos.

Restaurant and Disco ADMIRAL Restaurant and Disco ADMIRAL
(Chomutov)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro instalovaný na 5 all in one temrminálů, 5 tiskáren a 3 mobilní číšníci AWIS

Restaurant Atmosféra Restaurant Atmosféra
(Loket)

Pokladní systém AWIS, určený pro restaurační zařízení, součástí dodávky je zásuvný modul - Váha alkoholu, v příslušenství váha Dymo.

Restaurant Crystal Restaurant Crystal
(Chomutov)

Pokladní systém AWIS, dodávka příslušenství - monitor, tiskárna, čtečka, instalace na provozovně.

Restaurant Golden Pacific Cafe Restaurant Golden Pacific Cafe
(Praha 5)

Restaurce v OC Butovice kde používají místo číšníků vláčky které rozváží nápoje, profesionální pokladní systém Awis, pokladní stanice ALU-POS Red design, záložní zdroj pro ochranu dat před výpadky proudu, barovou termo tiskárnu na tisk účtenek a ethernetovou tiskárnu pro tisk bonů do kuchyně odolnou vůči mastnotě a vlhkosti

Restaurant Mells Restaurant Mells
(Stříbro)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro instalovaný na dotykový PC klienta s tiskárnou na účtenky a bony formou dlouhodobéhp prodeje s možností odkupu. Pokladní SW je rozšířen o věrnostní modul pro motivaci a evidentci zákazníků

Restaurant Noor Deli Restaurant Noor Deli
(Hradec Králové)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro na dvou odolných all in one terminálech AluPOS, 3 termo tiskárny v patrech a kuchyni + v každém patře jeden mobilní číšník. Pokladní systém je rozšířen o věrnostní systém a mapu stolů

Restaurant Penzion Hřebíkárna Restaurant Penzion Hřebíkárna
(Chomutov)

Instalace pokladních systémů AWIS pro sportovní centrum - recepce, zákazníci, kavárna, fitness, restaurace, ubytování.

Restaurant Stejkárna Restaurant Stejkárna
(Veletržní 5)

Pokladní systém AWIS - bar, restaurant. Součástí dodávky i komponenty dalšího vybavení bohatého vybavení, instalace systému u klienta.

Restaurant Toscca Restaurant Toscca
(Čelákovice)

Instalace pokladního systému AWIS v restauraci v obci Čelákovice.  

Restaurant U Bečvářů Restaurant U Bečvářů
(Buštěhrad)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro, 2 pokladní terminály ve dvoupatrové restauraci. Termo tiskárny na barech i v kuchyni a vše propojeno kancelářskou licencí pro online správu systému.

Restaurant Vidličky a nože Restaurant Vidličky a nože
(Praha 5)

Pokladní systém AWIS vyvinutý pro restaurační provozy, s tiskem do kuchyně prostřednictvím dvou tiskáren, bohaté příslušenství.

Restaurce Průmyslovna
(Praha 8)

Profesionální pokladní systém Awis, termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a bonů na baru i v kuchyni.

Resturace Praděd Resturace Praděd
(Bruntál)

V resturaci Praděd v Bruntálu využívají náš pokladní systém. Dodávaný systém aj s hardware.

Říční lázně Radotín Říční lázně Radotín
(Praha Radotín)

Profesionální poklaní systém AWIS Gastro instalovaný na HW klienta formou pronájmu

Ristorante Rialto Ristorante Rialto
(Brno)

Pravidelný odběratel termokotoučků.

Rock club u pupa  Rock club u pupa
(Praha)

Prodej profesionálního pokladního systému AWIS. Sestavě PC Dell, Dotykový monitor a tiskárna na bar A7.

Royal Ricc Bohemia Royal Ricc Bohemia
(Brno)

Pokladní systém AWIS Gastro pro hotelovou restauraci s propojením na tiskárnu do kuchyně a PC provozní. Dodány další komponenty bohatého vybavení (tiskárna, mobilní číšník).

Running Sushi Křižíkova Running Sushi Křižíkova
(Praha 8)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro na dvou all in one terminálech AluPOS s termo tiskárnou na tisk účtenek a bonů v kuchyni.

Running Sushi Sumo - Centrum Černý Most Running Sushi Sumo - Centrum Černý Most
(Praha)

Pokladní systém AWIS Gastro s dodávkou dalšího vybavení a příslušenství, čtečka čárových kódů, tiskárna, termokotoučky, pokladní zásuvka.

Rybářská Bašta Rybářská Bašta
(Lípa)

Stylové prostředí restaurace orientované na rybí speciality. Dodán terminál all-in-one, tiskárny, mapa podniku, licence Awis Gastro, on-line správa pokladního systému.

RYMI-GASTRO RYMI-GASTRO
(Ústí nad Labem)

Zápůjčka pokladního systému AWIS, bez dodávky dalších komponentů vybavení nebo příslušenství.

Saloon Roudná Saloon Roudná
(Plzeň - Severní Předměstí)

Steak restaurant v centru Plzně. Pokladní systém AWIS, 2x pokladna s tiskem na baru a v kuchyni.

Sanitrák L+M s.r.o. Sanitrák L+M s.r.o.
(Bystřice pod Hostýnem)

V poutním domě se rozhodli, že se již připraví na přicházející EET a využijí profesionální pokladní systém AWIS. Při této příležitosti i zmodernizovali používaný hardware a zakoupili all-in-one řešení.

Sen Sawan s.r.o. Sen Sawan s.r.o.
(Brno)

Restaurace se zaměřením na Thajskou kuchyni v centru Brna. Vybavena pokaldní sestavou Dell + dotykový monitor, termotiskárna, modul mapa podniku a věrnostní systém zákaznických karet zde najdou své dokonalé využití. 

Šnyt Original Premium Pub Prostějov Šnyt Original Premium Pub Prostějov
(Prostějov-Krasice)

Dodání pokladního systému včetně mobilního číšníka do nově otevřené restaurace s pivnicí v Prostějově. 

Sport Bar Sport Bar
(Kounice, 28915)

Profesionální pokladní systé formou prodeje

Sport bar Telč
(Dačice)

Špičkově vybavená restaurace ve sportovním areálu Města Telč. Pokladní terminál Alu-pos, mapa podniku. Moderní profesionální pokladní software Awis Gastro, bezúdržbová termotiskárna. Plné využití aplikace on-line správa systému - kancelářská licence.

Stará cihelna Stará cihelna
(Praha)

Dodávka a instalace kompletního pokladního systému AWIS s bohatým příslušenstvím (tiskárna, záložní zdroj, licence, další výbava).

Staré koupaliště na Úpě Staré koupaliště na Úpě
(Jaroměř)

Profesionální pokladní systém Awis, odolný terminál AluPos, 2 termo tiskárny pro rychlý tisk bonů a účtenek, dvě kancelářské licence pro online správu systému z domova či kanceláře.

Steak House Jack Steak House Jack
(Jihlava)

Velmi příjemné prostředí s vynikající kuchyní na klidném místě v centru Jihlavy.

Styl&Interier Styl&Interier
(Praha 1)

V restauracvi Styl&Interier ve Vodičkově ulici pro obsluhu zákazníků zvolili kombinaci dvou all in one terminálů ALU POS a Windows tabletu 10" pro možnost přesunu pokladny dle potřeb. Systém je propojen, jednostivé části restaurace jsou přehledně rozvrženy v modulu mapa stolů. 

Sushi Marina Sushi Marina
(Praha 7)

Pokladní systém AWIS GASTRO pro oblíbenou sushi restauraci, zásuvný modul Mobilní číšník a další výbava (tiskárny, termokotoučky, čtečka).

Sushi Point Sushi Point
(Ostrava)

Prodej ALU POS sestavy včetně profesionálního pokladního systému AWIS GASTRO s propojením na modul ROZVOZ a tiskarnou do kuchyně. 

Sushi Sakura Sushi Sakura
(Mělník)

Pokladní systém AWIS v sushi restauraci v centru města Mělník. U zákazníka byl instalován modul rozvoz, který zlepšuje komunikaci obsluhy se zákazníkem. Zákazník nemusí při každé objednávce diktovat adresu kam chce jídlo přivést.

Sushi time (Budějovická, Praha 4) Sushi time (Budějovická, Praha 4)
(Praha 4)

Pokladní systém AWIS Gastro - fast food. Speciální nastavení pro prodej japonských a vietnamských delikates. Na přání zákazníka příslušenství tiskárna, mobilní číšník.

Sushi Time (Jindřišská, Praha 1)
(Praha 1)

Pokladní systém AWIS pro prodej japonských delikates. Systém fast - food s tiskárnou, instalace provedena v provozovně.

Švýcarský dům Švýcarský dům
(Karviná)

Vážení hosté,   dovolte, abychom Vás jako majitelé restaurace Švýcarský dům v Petrovicích u Karviné, postavené ve stylu koliby, pozvali do příjemného prostředí.Plamen v krbu, vůně grilu, dobré vínko, příjemná hudba ve Vás zanechá příjemný z&aacut

Tasting 360 Tasting 360
(Praha)

Profesionální pokladní systém AWIS gastro nainstalovaný na odolném Terminálu ALU POS propojený s kancelářskou licencí pro vzdálenou online správu pokladního systému.

Taverna U Vočka Taverna U Vočka
(Horoměřice )

Pokladní termínál AWIS - pokladní systém, tiskárna s termokotoučky a další příslušenství k systému.

THE3RS s.r.o.
(Brno)

Indická restaurace v originálním podání. Restaurace vybavena profesionálním pokladním systémem Awis Lite. Dotykovým monitorem, pc Dell, 2 tiskárnami s propojením technologií wi-fi pro tisk bonů do kuchyně. 

TILAK vegetariánská restaurace TILAK vegetariánská restaurace
(Střílky)

Pokladní systém AWIS Gastro pro nově otevřenou vegetarianskou restauraci. Klient projevi zájem o vzdálené připojení do kasy a taky zásuvní modul mapa podniku.

Tomáš Lipovský Tomáš Lipovský
(Horní Věstonice)

Restaurace v malebné vesnici Horní Věstonice pod Pálavskými vrchy. V restauraci používají profesionální pokladní systém AWIS s PC DELL, dotykovým monitorem a thermo ti

Topas club Topas club
(Brno)

Topas club je plnohodnotnou univerzální restaurací s krásnou letní terasou umístěnou v parku, kde se přes poledne vaří pravidelně denní menu, večery pak patří studentským zábavám, firemním akcím, oslavám a na terase třeba i maminkám s dětmi či všem, kteří si přijdou odpočinout do jednoho z mála krásných a poklidných

Toulavý Kocour Pub Toulavý Kocour Pub
(Brno)

Pokladní systém AWIS s terminálem ALUPOS, propojením s tiskem do kuchyně a manažerskou licencí v kanceláři.

Turistická Chata Tisa Turistická Chata Tisa
(Tisá)

Profesionální pokladní systém AWIS instalovaný na PC klienta. Termo tiskárna na baru i v kuchyni a vše propojeno kancelářskou licencí pro online správu systému z kanceláře. Na pokladnu jsou napojeni 3 mobilní číšníci a 2 mobilní termo tiskárny.

U Bohuslavů U Bohuslavů
(Čelákovice)

Pokladní systém dodaný do stylové restaurace v centru Čelákovic. Řešeno pokladnou ALU POS s tiskárnou do kuchyně.

U nezbedného bakaláře U nezbedného bakaláře
(Rakovník)

Pokladní systém AWIS pomáhá obsluze při práci s klienty v restauraci U nezbedného Bakaláře v Rakovníku. Sestavy zahrnují cí terminál ALUPOS s dotykovým monitorem a precizní tiskárnou KH300 byla správnou volbou. 

U Prokopů U Prokopů
(Brno)

Stylová restaurace s tradiční českou kuchyní poblíž centra, se zahrádkou a salonky pro pořádání firemních i soukromých akcí. Pivo Černá Hora v širokém sortimentu a polední menu ve velkém výběru. Zákazníkovi dodáváme termokotoučky.

U Sejků U Sejků
(Hrusice)

Malebná restaurace s pokladním systémem AWIS s tiskem do kuchyně a dalším příslušenstvím.

U staré studny U staré studny
(Praha 1 - Malá Strana)

Pokladní systém AWIS Obchod včetně příslušenství (obchodní váha ACS, vzdálený přístup) pro stylovou restauraci na Starém Městě v Praze. 

U Štěpána U Štěpána
(Purkyňova )

Pokladní terminál All-in-one, termotiskárna. Modul inventura pomocí váhy alkoholu. Modul kancelářská licence on-line správa systému.

U Tří Housliček U Tří Housliček
(Praha-Malá Strana)

Pokladní systém AWIS pro restauraci v centru Prahy, dodávka uskutečněna s příslušenstvím na přání zákazníka (tiskárna s termokotoučky, LCP monitor)

U Trpaslíka
(Vsetín)

Profesionální pokladní systém se software Awis Gastro nainstalován na špičkovém odolném terminálu All-in-one s propojením na tiskárnu účtenek a obědnávek do kuchyně. Využíta též aplikace on-line správa systému - stálý přehled na provozovnou a pohybem v pokladně.

Vegan Restaurant Ojero Vegan Restaurant Ojero
(Ostrava)

Profesionální pokladní systém Awis Gastro s počítačem Dell, dotykovým monitorem, termo tiskárnou a záložním zdrojem, formou prodeje.

Vila Restaurant Staňkov Vila Restaurant Staňkov
(Staňkov)

Instalace pokladního systému AWIS pro restaurace. Kancelářská licence pokladního systému AWIS a dodatečné proškolení personálu k obsluze pokladního systému.

Vinařství Pod Zámkem s.r.o. Vinařství Pod Zámkem s.r.o.
(Valtice)

Reprezentativní areál Vinařství Osička ve Valticích. Novostavba stáčírny vín s degustačním barem  a prodejnou vín. Propojení 2 PS v rámci provozovny, kancelářská licence pro on-line správu PS, mapa podniku. 

Vinotéka a vinárna „U MYDLÁŘE“ Vinotéka a vinárna „U MYDLÁŘE“
(Litomyšl)

Profesionální pokladní systém pro vinotéku a vinárnu spolu se vzdáleným přístupem přináší ucelený přehled celého sortimentu při dané nabídce více jak 300 druhů vín.

Vinotéka KARNEVAL Vinotéka KARNEVAL
(Praha 4)

Profesionální pokladní systém AWIS Gastro, instalovaný na odolný all in one terminám AluPOS s integrovaným zákaznickým display, sestava s pokladní zásuvkou a termo tiskárnou. Pokladní systém spravuje majitel online ze svého notebooku.

VODPOČÍVÁRNA VODPOČÍVÁRNA
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis pro všesportovní centrum, řešený pokladní stanicí All In One AluPos s integrovaným zákaznickým displayem, termo tiskárnou pro rychlý tisk účtenek a záloním zdrojem pro ochranu dat před kolísáním, či výpadky proudu

Wellness Hotel IDOL Wellness Hotel IDOL
(Vítkovice v Krkonoších)

Hotel v samém centru Krkonoš používají pokladní systém AWIS, včetně mapy stolu a kancelářské licence.

Westermair s.r.o. Westermair s.r.o.
(Hodonín)

Pokladna All-in-one, licence Gastro, tiskárna 2x, čtečka karet, zákaznické karty.

White Tie White Tie
(Bratislava)

Instalace pokladního systému AWIS v bratislavské pobočce cateringové společnosti White Tie, která zajišťuje mimo cateringových služeb také stravování pro několik poboček nadnárodních společností v Bratislavě. V provozovně byl instalován nárazuvzdorný a voděodolný termínál ALU-POS a pokladní systém AWIS gastro. Společnost mimo jiné využ&iacut

Zámecká Hospoda Zámecká Hospoda
(Rožmitál p. Třemšínem)

Pokladní systém pro restauraci s tiskem do kuchyně a propojením na PC do kanceláře. Účtování pomocí mapy stolů.

Zámecká restaurace u Dobré Hraběnky Zámecká restaurace u Dobré Hraběnky
(Kunín )

Pokladní systém AWIS pro restaurační provozy, propojení pokladny s tiskárnou v kuchyni a vzdáleným přístupem z kanceláře.

Zámecká restaurace U Toryka Zámecká restaurace U Toryka
(Orlík nad Vltavou)

Profesionální pokladní systém Awis, řešený terminálem All In One - AluPos, 3x termo tiskárny pro rychlý tisk objednávek na různá střediska. Kancelářská licen

Zanzibar Zanzibar
(Praha)

Profesionální pokladní systém Awis GASTRO instalovaný na odolný terminál ALUPOS s integrovanou čtečkou karet která slouží jak pro přihlašování uživatelů na základě nastavených práv, tak pro věrnostní modul "zákazníci". Pokladní systém je dále rozšířen o modul "provize" pro efektivní motivaci personálu k prodeji potřebn&y

Zdeněk Hart Zdeněk Hart
(Benešov)

SKS - HART, Zdeněk Hart, Benešov Prodej a servis kancelářské techniky, pokladní systémy, PC+sítě lan a spotřební materiál obchodní zástupce a tecnická podpora pro Be

ZELINGER DOBRUŠKA ZELINGER DOBRUŠKA
(Dobruška)

Objednávka a dodávka další licence k pokladnímu systému AWIS, klient v současnosti nepožaduje další rozšíření služeb.  

Zlatý lev G+S Zlatý lev G+S
(Puclice)

Instalace pokladního systému AWIS pro restauraci, dodávka potřebného vybavení, školení vybraného personálu.

Zlatý Šlojíř Zlatý Šlojíř
(Jílové u Prahy)

Pokladní systém AWIS pro restaurační provoz, instalace tisku do kuchyně provedena v provozovně zákazníka, školení personálu.  

Ztracený Mlýn Ztracený Mlýn
(Slapy 25208)

Profesionální pokladní systém AWIS, instalovaný na odolný all in one terminál AluPOS s tiskárnou na baru i v kuchyni. Celou sestavu včetně 2 mobilních číšníků, může majitel spravovat z kancelářské licence z pohodlí domova