Pokladny AWIS

technologie

Řekli o nás

Just Bagel - bagely Pavla Zedníčka

Just Bagel - bagely Pavla ZedníčkaUnikátní gastronomický prožitek, tzv. bagel (čti bejgl) je americká verze chlebíčku. Ochutnat ho můžete přímo v rychlém občerstvení Pavla Zedníčka v ulici Na Struze 6 - Praha 1 , kde také využívají náš pokladní systém.

Řekl o nás

Pavel Zedníček"Pokladní systém společnosti AWIS využíváme již delší dobu. Jsme s ním velice spokojeni, protože je spolehlivý a neustále se vyvíjí. Velmi rád jejich produkt doporučím, protože je opravdu kvalitní. Celý tým této firmy je na velmi vysoké úrovni, jejich profesionalita a kvalita poskytovaných služeb je opravdu nevídaná. Však, přesvědčte se sami a uvidíte, že mluvím pravdu."

www.justbagel.cz

 


 

Imperial Design Store

Imperial Design StorePražský butik s luxusním italským oblečením Imperial Fashion, doplněný o značky Please fashion, Dolce & Gabbana, Baldinini, Guess, La Perla, Burberry a další. Originální italská móda, která se skvěle hodí do ruchu velkoměst, kde lidé žijí naplno a užívají si každý doušek života. I zde používají náš software.

www.imperialdesignstore.cz

Řekli o nás

"Firma AWIS nám zajistila nejen přehledný pokladní systém, ale také dotykovou LCD pokladnu. Chválíme výborné řešení skladové evidence, směn a tržeb. Celé jejich ucelené řešení pracuje stabilně a nejsou s ním žádné problémy. Od nasazení pokladního systému AWIS, který je mimochodem přehledný a jednoduše řešený, máme absolutní přehled nad celým chodem prodejny. Velmi nám pomáhá v naší práci. Pokladnu od A.W.I.S. rádi doporučíme."


Restaurace hOST 

www.hostrestaurant.cz

Restaurace hOST Restaurace hOST je svěžím restauratérským projektem, který vznikl z nadšení pro harmonické spojení unikátního prostoru, dobrého jídla, pití a přátelské obsluhy. Na jídelním lístku najdete průřez známými i méně známými pokrmy, které jsou připravovány z čerstvých surovin se správnou dávkou originálního kuchařského umění. Ke starostlivě připraveným pokrmům jsou hostům nabízena vína domácí i ze světa.

Poskytnutý pokladní systém AWIS Gastro - pokladna pro restaurace, v rámci kterého je možný tisk objednávek do kuchyně a vzdálený přístup. Propojení na kamerový systém, včetně záznamu kritických okamžiků.

Řekli o nás

„Děkuji za promptní řešení zprovoznění našeho pokladního systému. Ulehčila se nám nejen práce, ale výrazně se zkrátil i čas na řešení problémů, zadávání zrcadla či vkládání položek. Kromě toho spolehlivě využíváme i kamerový systém, se kterým jsme naprosto spokojeni.“


Pizzerie Lihovar

www.pizzerie.lihovartremosnice.cz

Pizzerie LihovarStylová pizzerie v areálu bývalého lihovaru v Třemošnici s nabídkou jídel, včetně pizzy připravované a pečené v profesionální peci nejmodernějšího typu, a specialit italské kuchyně. Jídlo je možné vybrat a objednat z domova.

Poskytnutý pokladní systém AWIS Gastro - pokladní systém pro restaurace, v rámci kterého je možný tisk objednávek do kuchyně a vzdálený přístup. Řešení pro více pokladních míst.

Řekli o nás

"Dovoluji si doporučit systém od společnosti A.W.I.S, na kontrolu sledování nákladů v pohostinství. Jde o nejlepší současný systém kontroly a sledování nákladů v pohostinství. Mnoho firem nabízí software pro pohostinství jako součást informačních systémů. Dnes vím, že jsou úplně mimo realitu a že evidence nákladů v pohostinství se do IT systému moc nehodí. Vysoko hodnotím také vzdálený přístup a vážím si toho, že nemusím mít server se správcem a serverový software. Vzdálený přístup velmi rádi využíváme v případě školení nových zaměstnanců."


PM CLUB

www.pmclub.net

P.M. ClubP.M. Club s.r.o. je společnost poskytující cateringové a zábavní služby po celé ČR. Vedle komplexní nabídky služeb je zárukou spokojenosti klientů také profesionální personál a zkušený kuchařský tým. P.M. Club dokáže zajistit veškerý možný typ akcí od malých rodinných oslav, firemních setkání přes módní přehlídky, taneční party, vernisáže, plesy až po recepce, konference či svatební hostiny.

Poskytnutý pokladní systémy AWIS Gastro - 5 x pokladní systém + 1 licence v kanceláři, komplexní řešení externího skladu a rozdělení na určitá střediska v provozovně.

Řekli o nás

„Jako společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti gastronomie a zábavy, potřebujeme pro bezproblémový chod firmy jednoduchý a spolehlivý pokladn systém. Společnost A.W.I.S. nám toto všechno zajistila. Systém je nejen přehledný, ale má i výborné řešení skladové evidence, směn a tržeb. Systémové řešení od firmy A.W.I.S. rád doporučím.“ Provozovatel P.M. Clubu, pan Renner.


Restaurace U Kaštanu

www.ukastanubranik.cz

Restaurace U KaštanuNově zrekonstruovaná restaurace nejen s českou kuchyní, výborným plzeňským pivem a skvělou obsluhou. Najdete tu klasickou domácí kuchyni, jako jsou pečená kolena, žebra, lehké saláty, ale i skvělé domácí dezerty. Příjemné prostředí znásobuje nezaměnitelnou atmosféru české restaurace.

Poskytnutý pokladní systém AWIS Gastro - pokladní systém pro restaurace, v rámci kterého je možný tisk objednávek do kuchyně a vzdálený přístup.

Řekli o nás

,,Když jsme uvažovali nad pokladním systémem, podstatná pro nás byla nejen jeho cena, ale i snadnost používání. Tohle všechno bylo splněno právě u řešení od společnosti A.W.I.S. Jednoduché a intuitivní ovládání, různé možnosti nastavení – především nastavení práv uživatelů, které je pro nás potřebné, a stabilita systému nám zaručují dlouhodobou spokojenost."


Všude dobře

www.vsude-dobre.cz

Všude dobřeObecně prospěšná společnost Všude dobře vznikla za účelem realizace řady projektů vedoucích k začlenění lidí se zdravotním postižením do společnosti. Smyslem organizace je uspokojit potřebu handicapovaných lidí postupně se osamostatnit a přebrat odpovědnost za vlastní život v míře, kterou jejich postižení umožní. Ve všech projektech je počítáno s trvalou dopomocí formou asistenční služby.

Poskytnutý pokladní systém AWIS Gastro - sponzorský dar: pokladna, tablet, licence na kancelářský systém.

Řekli o nás

„Chtěli bychom poděkovat společnosti A.W.I.S. za její sponzorské dary, které jsme od ní dostaly. Nejedná se jen o fyzický dar v podobě profesionálního pokladního systému a tabletu, ale především o lidský přístup, jednání a ochotu pomoct nám otevřít projekt, který je v naší společnosti skutečně potřebný. Ještě jednou velké díky za profesionální přístup ze strany společnosti a servisní podpory.“